Wakacje

Status
Zamknięty.

Ulrich

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
23
Każdy ma swój sposób na spędzanie wakacji. Pochwalcie się swoim sposobem na zabicie czasu w wakacje

Ja w wakacje cieszę sie brakiem szkoły, i gram sobie na komputerze, a czasem wyjeżdzam do cioci, bądź do babci.
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Ja tak samo jak ty siedzę przy kompie i mile spędzam dzień.Czasami pykam sobie w G2 albo serfuje po Internecie.30 lipca wyjeżdżam na obóż charcerski na 2 dwa tygodnie
cool.gif
.Jedynie co chodze odwiedzić kolegę jak nie mam co robić.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
U mnie nudy bo pogoda nie sprzyja:/
Niechce mi sie siedzieć cały dzień na kompie a większość znajomych wyjechała.
Mam nadziej że słoneczko w końcu przygrzeje bo chce nad wode sobie pojechać.
Jak narazie to raz w tygodniu ide na dyskoteke to największa moja atrkcja(mam nadzieje że to sie zmieni)
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ehh... No wiesz, ja bym tam całych wakacji nie marnował na siedzenie przed kompem. On holiday mam co drugi dzień trening, 3-4 h. Poza tym często idziemy z kumplami pod most (nasza miejscówka :pPP) albo na przysłowiowego "grill'a". Tam sie dzieje, wbijamy na działkę do kumpla, rozpalamy grill'a, a wcześniej zachaczymy o "Dziada" (nasz sklep, heh...) po "COŚ" XD

Na kompie siedze tak przeciętnie. Do 3-4 godz. dziennie. Ogólnie sie nudzimy, ale i tak wakacje za szybko lecą...
dry.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Ja całymi dnaiami w domu siedze i albo gram na kompie albo siedze przed TV. Czasem mnie kumple wyciągną na boisko i jak narazie to nic ciekawego się nie dzieje
wink.gif


Ale właśnie zostałem wójkiem i a za niedługo siostra zacznie dom stawiać więc roboty troszke będzie. Ale sam nie wiem czy się cieszyć
dry.gif
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Jak dla mnie to każdy dzień w wakacje jest podobny. Wstaję rano robię sobie śniadanie i "wchodzę na kompa". Potem idę zagrać w koszykówkę, potem telewizorek, obiadek i idę gdzieś na dłużej np. do qmpla i gdzieś jedziemy. Potem wracam i znowu komp. Później idę grać piłę nożną i jak wracam znowu na chwilkę na kompa. Potem kolacja, czytanie książki i do łóżeczka. Hmm mniej więcej tak wyglądają moje wakacje i to podobieństwo dni zaczyna mnie wkur....denerwować. Pogoda jest że tak powiem do dupy i nie da się za bardzo pojechać nad rzekę popływać zostaje tylko basen. No i tak moje wakacje mijają. Ale szukam jakiejś roboty żeby trochę dorobić, więc może się zmieni na gorsze...
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moje wakacje są z roku na rok coraz gorsze
sad.gif
Najczęściej siedze od rana przed kompem bo co mam robić jeżeli pogoda to jeden wielki shit !!!
sad.gif
Jak nie gram to oglądam jakieś filmy. Jeżeli zaś jest pogoda to wykonuje wszelakie prace podwórkowe. Jak nie u siebie to i u babci. Najczęściej jest koszenie trawy. Czasami chodzę na bojo coś pokopać (z równieśnikami) jednak zdaża się to rzadziej bo nie ma z kim. Wszyscy wyemigrowali na wakacje. Jedynym plusem całego dnia jest łażenie po mojej metropolii lub spotykanie się z kumpelą
tongue.gif
późnym wieczorem i przesiadywanie z nią najczęściej za podstawóką do środka nocy
cool.gif
Czasami odbywam z nią spacerek po wsi
smile.gif
Czasem zdaży się jakieś ognicho, wypad na piwo z paczką (starsze grono ludzi
tongue.gif
) 4 sierpnia wyjeżdżam na obóz przygotowawczy do sezonu. Chodze do szkoły sportowej o profilu Piłki Nożnej. Czyli jak można się spodziewać na odpoczynek tam nie jade
dry.gif
sad.gif
mad.gif
Pozdro Allllll
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
ja tam nie mam nic do roboty w wakacje..siedzie przed kompem całymi dniami bo nuda,nikt na dwór nie wychodzi a ostatnio zrobiłło sie zimno..wole siedzieć przed kompem i postować n tym forum
biggrin.gif

Pozdrawiam
wink.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ehhh... jak widze, że narzekacie na nudę to aż mnie skręca... ja o nudzie marze, a tu lipa bo REMONT =/ szkoda gadać. Teraz siedze sam w domku jeszcze do niedzieli wiec tempo roboty sam se nakładam więc nie jest aktualnie najgorzej, choć i tak brakuje mi czasu abym mógł się poświęcić temu czemu powinienem... Nigdzie nie bede wyjeżdżał i nie mam najmniejszej ochoty. Pogoda nie jest jak dla mnie zła, tylko śliwek trochę nie ma i to jest najgorsze
tongue.gif


Po za tym wakacje jak wakacje. Najważniejsze, że szkoły nie ma...
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE ja o nudzie marze, a tu lipa bo REMONT =/ szkoda gadać
To pomyśl sobie co ja miałem ostatnio przez dwa tygodnie 5:00 pobudka śniadanie do pracy(niewolniczej
dry.gif
) o 16 00 koniec obiad remont 21 00 kompiel, kolacja , omdlenie do łóżka jedyne co w dniu mnie cieszyło to wyjśćie z psem lub chwilka przerwy w której weszłem na kompa.
Wczoraj dostałem wypłate obudziłem sie a kasy zero
ohmy.gif
ale za to nielze porządziłem
wink.gif

No a teraz sie nudze i wysypiam
wink.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Wakacje to zwykły dzień różni się tym tylko że niechodzisz do szkoły :] wstajesz troche póżniej... może masz więcej czasu dla kumpli ja w zwykły dzień przeważnie sziedze na kompie, gram, przeglądam internet znajde czas też na wypad z kolegami na miasto czy wyjscie gdziekolwiek gdzie jest fajnie pozatym oglądam TV i 2 razy w tygodniu wypad na trening... zajmuje się czymś w domu co trzeba zrobić przeważnie zwykły dzień jedyny wyjazd mam zaplanowany w sierpniu na 2 tygodnie za granice i to chyba będzie mi starczyło :] ważne dla mnie to że niema szkoły
smile.gif
do tego jeszcze pogoda u mnie dopisuje bardzo rzadko pada więc jest co robić :].
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Tak, ja cały dzień gram na kompie... przerwy robie tylko poto aby sobie coś ugotować (gotowanie jest jednym z moich hobby) Zdaża się że jade z kumplami nad jeziorko na rowerach albo poprostu rozbijamy się po miescie... To jest mój ulubiony sposób na spedzanie wakacji.... kocham takie życie.... I napewno nie zamieniłbym go na żadne wyjazdy
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Ja wstaje sobie troche pozniej ( nie o 6 tylko o 7 :/ ). Wlaczam kompa, szlajam sie po internecie bo nie mam w co grac :/. Jak jest ładna pogoda to grzebie cos przy motorze, jak leje to dalej siedze na kompie i slucham muzyki. Jedyna rzecz ktora mnie odrywa od kompa to TV, 11 - pogromcy mitów, 15 - wysypisko, 16 - amerykanski chopper. No i jak? O Zgrozo jednym prostym slowem nudy...
 

Lee997

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
78
Ja na tych wakacjach to wstaje o 4 rano, ide na ryby(dzisiaj wyciagnalem 2 liny
smile.gif
), wracam gdzies o 8, jezeli nie mam nic do roboty to wpadam do kumpla i idziemy gdzies do popoludnia polazic po miescie. Kiedy wracam do domu siadam chwile na kompa a potem znowu na ryby
smile.gif
. Ide spac gdzies tak o godzinie 23. I tak zazwyczaj przez cale wakacje.
 
Dołączył
20.7.2005
Posty
30
ja tesz ciesze sie brakiem budy i gram na kompie w pare gier wyhodze na dwur z kumplami pogadać i gdzieś tam jade ale nie wiem gdzie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Oh wakacje yeah tylko nie każdy je ma
sad.gif
Co robie w wakacje no wieć chodze do kina (ostatnio byłem na "Wojne światów", a dziś ide o 00.15 na "Teksańska masakre...") , pije sobie piffka na dworze z kumplami, jak pogoda dopisze to jade sobie na basen i się pluskam
smile.gif
CZasem się zdarzy, że ktoś kozaczy wtedy się namiatami grupowcami
tongue.gif
A tak to się nudze
smile.gif
Siedze cały czas na kompie a o 12.00 oglądam "Zbuntowanego Anioła".
Niedługo idzie sierpień i cały miesciac pracy
sad.gif
Cały czas dzien w dzień po 8 godziń pracuje
sad.gif
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
Ja siedze głównie przed komputerem i jakw każde wakacje wyjeżdżam pod koniec lipca/początek sierpnia i siedze do końca wakacji...a gdzie to różnie:p W te wakacje jade do wawy i na mazury ^^
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
He ale żaden z was nie ma złamanej nogi
dry.gif
Wyjazd do USA odpada więc starsznie się nudze. Na dodatek pogoda pod psem.
Pobudka o 10 rano, sniadanko, potem korepetycje dla dzieciaków(forsa idzie na nowy aparat cyfrowy, poprzedni mi ktoś podpier...), czas wolny(czyt. komp jest mój), o 19 kolacja, jakiś film i do łóżka. I tak dzień w dzień, nudy. Mam nadzieją że szybko zdejmą mi tą skorupę bo oszleję. W sierpniu wypad nad morze na 2 tygodnie. A potem do szkoły...
 

Lester15

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
34
Ja głównie komputer,gram w noge z kumplami,szwendam sie z kumplami w poszukiwaniu "ciekawych obiektów" no i ostatnio znalazłem prace przy ulotkach zaczynam od poniedziałku:D.
 

r3flexXx

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
29
Ja wakacje spędzam tak :
- Siedze 4-5 godzien przed kompem
- Jeżdże na Simsonie
- Wychodze z kolegami
- Jeźdże na Rowerze
- Czasami coś zjem
- Teraz chyba się zapisze na siłke i też troche czasu zleci
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom