W Pogani Za Zemstą

jak mozę śię nazywać główny bohater


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

LORD DRAGON OGNIA

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
12
autor: Damian D. Dragon
tytuł: pogoni za zemstą
miejsce z "*" oznacza ze bedzie to miejsce z śąndy

tutaj będą epizody oowieści o człowieku ktou hce się zemścic na balu już
Epizot I
Początek
nazywam się Demonolog opowiem wam historie o czlowieku o imieniu ***** który nic nie widział prócz zemsty doprowadził go tego stanu demon o imieniu baalem
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Dziwne pytanie... To jest twój bohater i sam powinnienes decydować o jego imieniu...

No cóż ja zagłosowałem na "thral" gdyż wszystkie inne imiona posidali bohaterowie poznani przezna w grze... A to imie jest oryginalne

Edit

QUOTE Seba: Thral to imię orkowego wróżbity w Warcrafta III. Więc nie ma nic oryginalnego.

W Warcrafta III grałem pół godziny- nie spodobał mi się i wyleciał
smile.gif
Dla tego nie znałem tego imienia i wydało mi się oryginalne...
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
A nie mogłeś wymyśleć innych imion? A raczej ściągnąć takie mniej popularne. W necie jest też dużo generatorów. Seba: Thral to imię orkowego wróżbity w Warcrafta III. Więc nie ma nic oryginalnego.
dry.gif
No, a pozatym to Seba ma rację - powinieneś wymyśleć imię dla swojego bohatera, to przecież Twoje opo.

A to zdanie które napisałeś to jest "epizot I"? Uważam, że trochę za krótkie jak na opowiadanie.

Pozdrawiam.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Wymyśl jakieś unikatowe imię dla tej postaci. Skoro wymyśliłeś to opo to powinieneś troche pogłówkować i coś wynaleść. Napewno coś dobrego wymyślisz i nie bierz imion z inny gier bo to nie etyczne
dry.gif
(chyba że robisz opo o tej postaci
tongue.gif
).

Pozdro Wszystkim...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom