Władca Smoków

Status
Zamknięty.

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
Potrzebuje pomocy jestem w 4 rozdziale i zabilem wszystkie smoki hosh-packa tez i teraz mam zabic tego wladce smoków musze miec tam specjalną zbroje nie wiem gdzie dostac trzeba miec blogoslawiony miecz lub topur przez mojego boga nie wiem gdzie poblogoslawic musze miec tam specjalne przedmioty kture tn caly wladca smokow bedzie mi przeszkadzal w zdobyciu i wreszcie 5 ludzi kturzy są gotowi pujsc na pewną śmierc a po za tyym nie wiem gdzie jest ta światynia is... Pomocy nie iwem co robiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( Prosze zeby mi ktos powiedzal gdzie isc co robic co znalesc !!!!!!!!!! Bardzxo mi zalezy!!!!!!Z góry dziękuje.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Jak zabiłeś wszystkie smoki to wracaj do Khorinis i udaj się do wieży Xardasa a potem do Magów Ognia, wszystko się wyjaśni. Władcę smoków zabijasz dopiero w 6 rozdziale... ;)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie ma to jak wyczerpująca odpowiedź.
Idź do wieży Xardasa. Tam dostaniesz list od Laresa, który napisał Xardi dla ciebie. Przeczytaj go. Leć do Magów ognia, pogadaj z Pyrokarem. Potem, przeczytaj księgę Xardasa, którą da ci Pyrek. Następnie do klasztornych piwnic. W piwnicach, w takiej dużej sali na końcu jest ukryte przejście. Otworzysz je, za pomocą dźwigni/pochodni, ktoa wisi obok ukrytego przejście. Wejdź tam, powybijaj szkielety, demony, zbierz wszystkie rzeczy ze stołu w bibliotece. Przeczytaj księgę, ktora jest w tej bibliotece, obok stołu, na "ambonie". Potem w ekwipunku spójrz na mapę, któroł zebrałeś ze stołu. Uaktywni to zadanie. Lec do Pyrka.
Na razie tyle ci wystarczy. Jeżeli coś, źle napisałem to poprawić proszę. Miałem prawo, bo już dawno w G2 nie grałem.
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
a teraz uzbiweeralem 5 osub i co dalej aha i jeszcze blogoslawilem se mojego tpora za 5000 zl
ale gdzie znalesc ta specjalną zbroje bo cos mi mówil ten smok z bagien ze trzeba miec 5 osub kturzy poswieca swe zycie i jakies tam itemy ale te itemy to te lzy innosa i t mapa ale nie jestem pewien Prosze momuzcie!!!!Chce tylko wiedziec gdzie dostane tą zbroje i czy to te itemy aha i jeszcze jedno uzbieralem tą grupe przy statku na pokladzie jest ten gin cos tam cos tam... i nie wiem co dalej gdzie isc co zrrobic???Pomuszcie mi!!!!!!! :( :( :( :(
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
W klasztorze w piwnicy gdzie znalazłeś łzy innosa i mapkę, jest almanach, z niego nauczysz się tworzyć runę teleportacji. Musisz mieć czystą runę i wodę święconą, podchodzisz do stołu runicznego i tam znajdziesz coś jak: stwórz runę teleportacji. Użyj jej, a przeniesiesz się do komnaty w której znajdziesz zbroję paladyna i parę innych drobiazgów w skrzyni
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
a to ja zbroje paladyna zdarlem z hagena takze nie ma sie co martwic
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
a to ja zbroje paladyna zdarlem z hagena takze nie ma sie co martwic

Zdarłeś z Hagena? W jaki sposób? Kody?
Nawet jak z niego zdarłeś, to nie wiem, czy nie trzeba i tak zrobic tego co npisał Bojan, bo zadanie może być nie ukończone, przez co nie będziesz mógł wyruszyć statkiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom