Visual Novels

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Graliście? Gracie? Znacie jakieś ciekawe tytuły? Zapraszam do pisania! ^^
Ja całkiem niedawno zainteresowałem się Visual Novels, bo zaledwie dwa/trzy lata temu i od tamtej pory sięgam po coraz to inne, nowe tytuły. Bardzo mi się one podobają, a fabuła praktycznie każdej z nich bije na głowę te z Gothica, TESów, Wiedźminów, Mass Effectów i Dragon Age'ów. Dlaczego? Bo tak naprawdę to tylko fabuła w nich jest, i wybory ścieżek i odpowiedzi. :D

Grałem w wiele VN, ale te moje ulubione to:
- Fate/Stay Night
- Clannad
- Kanon
- Air
- Brass Restoration
- Ever17
- Muv Luv
- Utawaerumono

To moje ulubione, a grałem w więcej. :)

Zapraszam do gadania o Visual Novels, o wszystkim na związane z tym tematem rzeczy. ;>

Pozdrawiam, Crisis.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Jestem pewien, że prócz mnie na tym forum nikt nawet nie miał zamiaru po coś takiego sięgnąć... Najpierw trzeba lubić anime. Z listy którą podałeś to oglądałem Clannad i Air (jakimś cudem Kanon nie ruszyłem, hm). Grać... chyba nie mam ochoty, jednak fate/stay night mnie zaciekawiło. Więc obejrzę anime i zagram w grę :)
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Nie oglądaj, będzie lepszy efekt jak od razu zagrasz w grę. :)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Zacząłem oglądać, chodzi jednak o to, że grając w grę prawdopodobnie nie rozczaruję się. Będę miał mnogość wyborów, więc będę mógł poprowadzić scenariusz nieco bardziej wedle swojej woli. Ale jestem na czwartym odcinku, więc stało się :p
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Grą się na pewno nie zawiedziesz, to mogę zagwarantować. ;)
 
Do góry Bottom