Vindictus

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Vindictus to gra MMO inna niż wszystkie, koniec z oklepanym point&click, koniec z monotonnym expieniem! W zamian mamy system non-target, możemy ciąć wszystkie moby na naszej drodze, obserwując piękne rozbryzgi krwi, a gdy mob padnie, możemy go podnieść i rzucić w resztę.
Przeciwnika możemy cisnąć o ziemię, rzucić nim w ścianę albo... kwałkiem ściany w niego! W pełni interaktywne środowisko, może dostarczyć nam masę niezwyłej broni! Śliczny dzbaneczek przestaje nam służyć tylko do trzymania kwiatków, możemy go wziąść i rozwalić z wdziękiem na łbie naszego przeciwnika. Na uwagę zasługuje też realistyczne psucie się ekwipunku: możemy wejść z piękną, nowiutką, błyszczącą, drogą zbroją, a wyjść z ledwo zasłaniającym tyłek kawałkiem złomu. Ale bez obaw - kowal za trochę złota przywróci naszą zbroję do stanu używalności. Ważne jest też granie zespołowo - samemu nic nie osiągniemy.

Aktualnie są 4 postacie(zostanie wprowadzona 5), są to typowi DMG Dealerzy, przy rozdzieleniu na imiona;
Lann(Dwa miecze/speary)
Fiona(Miecz/Młot + Tarcza)
Effy(Różdzka/Kosa)
Karok(Pilar/Cestus)

Gra skupia się na dungeonach, zabawa jest prześwietna, szczególnie w zgranej ekipie.

Pełno raidów, bossów, tittli i innowacyjnych systemów.

Grafika prezentuje się cudownie, mimo non target w grze nie występują lagi(wyjątki występują przy większej liczbie osób w jednam party ale tylko przy słabym hoscie)

Aktualnie mam maksymalny poziom 70 moją Fioną(Kobieta z tarczą :D)

Zapraszam do gry, zawsze pomogę, służę radą i lekkim wsparciem na starcie :).

A oto link: http://vindictus.nexoneu.com/
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Przepraszam ;) moje niedopatrzenie.
http://vindictus.nexoneu.com/

Mój nick w grze IvanDragoPL
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Zaciekawiłeś mnie tym. Założę konto, pobiorę i zobaczę jak to wygląda. Jestem już po kilkudziesięciu grach MMO i nadal szukam jakiejś ciekawej.
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
W tej grze jest jedna rzecz, która dla mnie osobiście jest bardzo ważna.

Liczy się skill, a nie wciskanie 1,2,3,4,5 itd. Jeśli chcesz kompleksową pomoc to stwórz Fionę, sam nią gram i znam na wylot :).
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gdziekolwiek gram to gram postaciami walczącymi na dystans. Podchodzi mi Effy, nie lubię walczyć w zwarciu. Nie martw się, kilka godzin i nabiorę skilla tylko grę trzeba pierw poznać.
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Drugi lider jest "Iwką", więc bedzie służył doradztwem, o to nie ma obaw.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja nie lubie gdy mi ktoś doradza na samym początku gry. Samemu trza sie zorganizować, przyzwyczaić itd. Jak gra mi się nie spodoba to po co sie wkręcać wszędzie.
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
W każdym bądź razie podaje TS'a
tomt610.com
Kanał 54 Podziemny Krąg hasło durden
 
Do góry Bottom