Video: The Bstu - Witamy Na Gothic Up

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Po pierwsze, nie śpiewaj, chyba, że pod prysznicem ;).
No cóż, czekam na drugą nutkę. Ta jest smutna, dziwna. Wykorzystałeś do teledysku stare nagrania, nie wiem czy celowo, czy z lenistwa. Niemniej jednak nie widzę za bardzo ich powiązania z tematem ballady.
Ogólnie mimo wszystko ujdzie, ale dla tego kto wie o co chodzi. Gorzej z kimś "obcym", na pewno od razu to wyłączy ;p.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Ogólnie mimo wszystko ujdzie, ale dla tego kto wie o co chodzi. Gorzej z kimś "obcym", na pewno od razu to wyłączy ;p.
tak jak chyba każdą nutę BSTU, trzeba czuć blues zeby ja zrozumiec
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
fajny zespuł ale firma jp lepsza

"Po pierwsze, nie śpiewaj, chyba, że pod prysznicem ;). " Popieram! xD
Smętna piosenka, do not like
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Słabe... Takie nijakie, bez wyrazu. Nie wyszło Wam ;p. Teledysk zlepiony z fragmentów starych filmików to słaby pomysł, pewnie z lenistwa. No cóż, musicie się postarać przy następnych, szczególnie przy sam-wiesz-którym ;).

Ave
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
k**wa..zero pomyślunku....najpierw wrzuciłeś mój filmik, a po reklamie nagle pojawia się maszerujące wojska wermachtu i po 20 sekundach widzę Hitlera napierdalającego z mównicy..to wyłączyłem to gówno. Jak ktoś to widzi z boku to zgadnij co sobie może pomyśleć...

Mix starych filmików to wcale nie taki głupi pomysł, ale trzeba było wybrać a nie wrzucać co popadnie, ktoś kto nie zna tych motywów nie będzie miał bladego pojęcia o co chodzi, a wręcz zrazi się. Wolałem jak montowaliście śmieszne filmiki...bo śpiewanie to nie jest twoja mocna strona.

Jednym słowem nędza...aż boje się co będzie następne...f*ck
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
niestety boom tym razem się nie popisałeś.

1. rzeczywiscie patrząc okiem kogoś kto nie ma pojęcia... tytuł nie ma nic wspólnego z miksem filmów i piosenką. tutuł teoretycznie wskazuje na coś co się u nas dzieje i powinien zachęcić, natomistat ten miks filmków wręcz odsrtasza ponieważ może kogoś zmylić (skojarzyć nas z pewnymi poglądami itd). my wtajemniczeni wiemy o co chodzi no ale :p.
2. do tego odwaliłeś to na odpiernicz. zmiksowałeś stare filmiki, w których nie słychać tekstów (więc nic nie wnoszą). pomijam piosenkę bo to kwestia gustu muzycznego ;).
3. te filmiki (fragmenty) bardziej pasowały by do podsumowania twórczości studia ale z dialogami jak w oryginałach i wybrane te najfajniejsze kawałki.
4. pod piosenkę można było dopasować inne video.
5. pod tytuł 'witamy...' pasowało by zupełnie coś innego, coś co by zachęcało nowego usera a nie odstraszało

boom leniu jak chcesz to potrafisz, ale to jest beznadziejne
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dla mnie video podsumowuje twórczośc BSTU TV, czyli defakto tego co się dzieje na forum. Może za dużo jest Hitlera, ale tak poza tym dla mnie jest git.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Najważniejsze to być zadowolonym z siebie :)
 
Do góry Bottom