Velaya - Historia Wojowniczki.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Witam. mam taki problem, pisałem już o nim w innym temacie ale nikt chyba nie zauważył. Isgaroth da mi Święty Młot dopiero jak znajde dla niego jakiś amulet, a ja kompletnie nie wiem gdzie jest ten amulet, byłem przy słonecznym kręgu i przy tym kamiennym kręgu za farmą Akila i nigdzie go nie ma. Prosze pomóżcie.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
ej jak ukrasc Darowi bagienne ziele misja 'Problem z Darem'

Paczka z zielem znajduje się w kapliczce na farmie (jeśli nie wiesz, o co chodzi - mały kamienny budynek obok kuchni Tekhli). Weź ją i pogadaj z Darem.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
mam problem z misją u akila - chodzi mi o ścierwojady

zagadałam z akilem i poszłam do nikolasa i on coś tam gadał o kiełbasach, zakupiłam wszysrkie u orlana i u tego maga ognia niedaleko klasztoru /razem mam ich ok 8 - chyba/
nie wiem co zrobić z tymi kiełbasami i jak te ścierwojady zaprowadzić do akila, gdzie ta klatka?


a drugi problem... jakim klawiszem włącza się skradanie? bo w skradaniu mam poziom uczona ale nie wiem czym odalić to, zawsze chyba było to 'A' ale tu cosik nie działa, albo coś pokręciłam?
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Abi, pokręciłaś :) W podstawce skradanie włączało się klawiszem "X", klawisze WSAD służą do poruszania się :p
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
chłopak chce linka do kolejnej części, w zamian daje plusy do systemu reputacji (jakby to kogoś podniecało).
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Innymi słowy Velaya jest trudna dla początkujących (ja raz utknąłem i nie wiedziałem co dalej). Natomiast on prosi o save gdy się jest w II rozdziale.
 

Zeus1919

New Member
Dołączył
1.11.2010
Posty
1
Mam pytanie co do hodowli ścierwojadów. Gdzie jest ta klatka szukam chyba z godzinę i nie mogę się doszukać
 
Do góry Bottom