.VDF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Witam wszystkich! Ściągnąłem dziś NK w wersji Niemieckiej i jakimś cudem wrzuciła mi się na dysk i zadziałała z wersją podstawową Gothic 2 PL. Część dialogów jest po polsku a część po niemiecku. I tu jest pytanie: Jaki program otwiera pliki .VDF i czy wogóle taki program jest, a jeśli jest prosze o podanie jego nazwy!!(Próbuje o własnych siłach stworzyć spolszczenie) POZDRO i prosze o szybką Odp. 8) 8)
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
A powieedz mi skad masz spolszczenie i NK bo mam zamiar sobie sciagnac.
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

Spolszczenie próbuje wykonać samodzielnie a NK mam z emul'a :p :p :p :p
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Kurcze czy wy wszyscy nie możecie poczekać na NK w Polsce? Wiem że to trudne jest, bo sam czekam z niecierpliwością, ale sądzę, że naprawde jest warto. A was roznosi i nawet po szwabsku gracie, eh... jestem dobrej myśli :?
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Heheh ja sam próbuje sciągnać Nk z emula ale narazie nic nie idzie :cry: a co do czekania to mam dość te patafiany przesadzają ile można przekładać już 3 razy to robili mam dość jak mi nie sciągnie to se od kumpla skołuje Nk po niemicku pirata i sciągne patcha angielskiego i tyle
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Należy pamiętać o tym że CDP robi nie tylko Noc Kruka, więc i oczekujący na inne gry mają prawo się denerwować. Inne gry były we wcześniejszych planach i one mają niestety pierwszeństwo. Ale cóż tak bywam :(
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

Nie rozprawiajcie o premierze NK czy innych sprawach! Ja prosze tylko o nazwe programu który odczytuje pliki .VDF! POZDRO :wink: :wink:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LOL

Clone, próbowałeś ? Może ta wersja co mamy też tak może działać ;D. Tylko co nam to daje ? PRAKTYCZNIE NIC. Bo dialogi są z nk germany, a z gII polish wiec jak chcesz taką wersję to idz pograć w GII
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

Niewiem dla mnie to nie problem......Jeśli będe miał program który otwiera pliki .VDF i będą tam niemieckie napisy to wrzucam całe texty do Deutsch translatora i wsio. Podmieniam plik GER na PL i chociaż mam polskie Napisy :p :p
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jesli myślisz że to takie łatwe to sie mylisz i tyle co powiem.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LOL

Pewnie :]. Ja miałem translota i imię psa Buck, tłumaczył mi jako kozioł :]. Życze powodzenia ;)
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Mnie nie chodzilo o samo tlumaczenie zmienienie w pliku na inny jezyk jest o wiele wiele trudniejsze nie wystraczy program który otwiera plik vdf ale jeszcze trzeba znac jezyk w jakim jest napisany.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
hey

Spoko znam ten język. Czytałem o nim dużo w necie.... :twisted: :twisted: No ale czy ktoś zna te nazwę czy nie :?: :?:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
girt

Zagadaj do clona na gg on coś w tym grzebał, więc program chyba wie jak się nazywa. Mówie ci stary, cała grupa cd-projektu nie daje sobie rady a ty sam chcesz <lol> ?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
WinHex ten program czyta prawie każdy plik, odpowiedzialny za gre.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

CZyli mógłbym nim przetłumaczyć Broken Sworda 3 ?? . BO niemieckiego to jeszcze na tyle nie znam żeby sie za nk brać ;}. HMM ciekawe zakładamy grupe tłumaczy MSN D:
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Najfajniejsza zbroja w nk to pancerz pirata>>> :!: :!:
smile.gif
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
wiecie co....inne gry mogą sie(cenzura) noc kryka jest najważniejsza!!!!
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
QUOTE Najfajniejsza zbroja w nk to pancerz pirata>>> :!: :!: :)

Człowieku piszesz bardzo na temat! Serio
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom