Vatras

Status
Zamknięty.

Marqo

New Member
Dołączył
2.5.2007
Posty
6
Chciałem zapytać co trzeba zrobić z Vatrasem (o ile coś trzeba). Pomogłem Mamukowi i powiedziałem Fabio że znam imię więźnia od Mamuka. Co dalej ? Trzeba go jakoś uwolnić ? Wskakiwałem do niego od góry ale jak na niego klikam to bezimienny wali tekstem "Hmmm... No...".
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Jeśli grasz po stronie buntowników to
musisz wyzwolić miasto od assasynów,
pomoże ci w tym jakiś gość(coś z lwem)
i wtedy pogadać z Vatrasem po uwolnieniu.

POZDRO
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Tak jak mówił BraveHeart najpierw musisz wyzwolić miasto, ale ja radzę na razie nie wyzwalać. Ja wszystkie misje związane z wyzwlaniem robię na końcu, a teraz się tym nie martwie kiedyś dojde do tego momentu gdy to zrobię. B) :D :) ;)

Więc radzę ziwdzić wszystkie miasta Asasynów które można, powykonywać misje które można i dopiero na końcu wyzwalać miasta. Jak za dużo miast wyzwolisz to chyba Asasyni będą cię atakować ale nie jestem pewien. :unsure: :D

Jeśli chodzi o tego gościa z lwem, to ja go nie wziełem i tak mi tylko przeszkadzał. <_< ;) :D

Pozdrawiam ;)
 

daniolek

New Member
Dołączył
13.6.2007
Posty
3
jest tylko jeden sposób. jakbyś wykonywał misje dla Gonzalesa, to on karze rozwalić całe Lago, a następnie zabić Vatrasa. Czyli jak chcesz go uwolnić to musisz rozwalić miasto. Inaczej się nie da,
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Jeśli chcesz pomóc koczownikom to pogadaj z Shakyorem Lwem, który znajduje się niedaleko Lagos, na północ. Po rozmowie z nim dowiesz się, że uwolnili już wszystkich niewolników. Powiedz mu, że został jeszcze jesden. Później z jego pomocą zaatakuj Lago i oswobódź Vatrasa. Potem będziesz musiał wykonac jeszcze jeden quest związany z nim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom