vatras-pomocy

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Hej pomozcie mi bo mam teraz 3 rodzial OKO INNOSA i gadalem tam z pyrokarem i xardasem mowili oni ze mam pogadac z vatrasem wiec udalem sie doniego i on domnie mowi czy bedzie musial opuscic miasto a ja mowie ze tak
tongue.gif
wiec on domnie gada ze mam mu znalesc jakiegos innego maga wody ktory bedzie go zastepywal bo inaczej sie nie ruszy z miasta i co robic gdzie mam szukac tego kogos? a tak przy okazji to gdzie znajde zbroje paladyna bo jestem rycerzem wiem cos ze w ukrytej komnacie w klasztorze za regałem z kasiazka byłem tam zeszłem na dol zabilem szkiletow i doszedlem do drzwi lecz one byly zamkniete skad mam wziasc klucz pomozcie i to szybko
smile.gif
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Magowie wody są albo w ruinach świątyni albo w nowym świecie tam coś badają czy coś takiego i pogadaj z każdym z nich a ktoś się zgodzi.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Musisz z Jarkhendarze zabić Kruka, aby Myxir mógł przybyć do miasta i zająć miejsce obok Vatrasa, a jedynie wtedy będziesz mógł odzyskać Oko Innosa...
 

..::Filip3k::..

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
29
Mógłyś czasem korzystać z opcji szukaj. Daje sobie głowę uciąć że już taki temat był. A na co do tego maga wody to moi poprzednicy juz ci wszytsko wyjaśnili. Acha musisz przejść główny wątek NK bo inaczej nic nie zrobisz, a główny wątek to zabicie Kruka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom