Vankrish's Gallery

Vakirsh

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
11
dxbunc85glonv45hlq5.jpg


zk18jc4i8e1jazefavmq.jpg


1xctdk54xhx1oqgvml.jpg


6tmeqw7d48jmhqg169q8.jpg


Przygodę z grafiką dopiero zaczynam... Proszę o oceny, ale żeby były szczere.

Nie żadne ripy, gdyż najczęściej używam nick Goldillon.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
No, jak na amatora, to całkiem fajnie Ci idzie :p

1 praca - mały niewypał wg mnie. Tło tutaj stanowi jakby pierwszy plan, postać zaś jest jakby na drugim... Chyba powinno być na odwrót. Wiem, postać miała być wtopiona, ale to jednak nie to :p No i ten napis, nie da się doczytać co tam jest napisane... Ramka mi się podoba, sama ostatnio takie robię...

2 praca - Jest ok. Jednak postać nie pasuje do reszty, do tła. W ogóle się nie komponuje, odstaje od pracy. Tutaj przydałoby się rozmazanie :) Napis ok, tylko może troszku większy by lepiej wyglądał.

3 praca - Moje największe zastrzeżenie dotyczy postaci. Jest jakaś, taka pixelowata :p
Te białe wzorki mogłyby być biało-zielonkawe xD Napis git.

4 praca - Jak dla mnie jest idealna. Fajny styl, fajny pomysł, fajne wykonanie... Ot co!

Pozdrawiam, Daria.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Nawet niezłe prace jak na poczatkującego grafika :) 1 i 3 mnie sie najbardziej podobają :D Jak patrze na tę pierwsza prace to kojaży mi się ona z filmem "300" xD.W drugiej mi sie niepodoba tło, ale reszta jest niezła.Jezeli chodzi o 3 grafikę to jest fajna :) a najbardziej osoba która się na niej znajduje xD.A co do 4 to nie najgorsza, pomyslowo zrobione ^^
 
Do góry Bottom