Ur-Shak

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jak już wszyscy wiecie gram w GI
laugh.gif
Za każdym razem gdy pierwszy raz rozmawiam z Xardasem i mówi mi żebym porozmawiał w Starej Cytadeli z Orkowym Szamanem to zastanawie mnie jedna rzecz którą mówi Xardas "nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie... ponieważ Ork którego przesłuchiwały moje Przyzwane Istoty nie zdążył odpowiedzieć na to pytanie" Ciekawi mnie poprostu za co został wygnany Ur-Shak z Miasta Orków :?: Jak myślicie :?: Pozdro All
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Mnie też nurtóje to pytanie czekam z niecierpliwością na odpowiedz


Ps. Sprawdz tam gdzie jest ur-shak i go tłuką orki czy na ścianach i kolumnach nie ma przycisków możesz się miło zadziwić
biggrin.gif
8)
 

Szczawik

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
56
hm... czy z tym "Szczawik no i co tak ścinasz" to było do mnie??

A wracając do tematu to mi się wydaje że wyrzucili go za to że chciał wziąść Uriziela i panować sam nad światem ale jego bracia-szamani nie dali mu nawet wejść do świątyni śniącego i ponieważ on też był szmanem to go wyrzucili z wioski a nie zabili.
 

Paladyn

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
32
Nieprawda Szczawik. Wyrzucili go za to, że nie czcił Śniącego.



Ej Muro, Muro... Dostajesz bana


___________
Jedno jest pewne, jeszcze się spotkamy.
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
chyba nie pamietacie co gadaB xargas wywali li bo z miasta dlatego |e postanowiB niesBu|y spicemu i chcia zmusic wszystkich orkow aby zniszczyli swiatynie i mu nie sBuzyli bo wiedziaB ze to demon a inny sie bali i chcieli dalej sluzyc spiacemu czy jakos tak
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Hunter ma trochę racj, ale Paladyn napisał tak, jak było. Ur-Shaka wyrzucili z miasta za to, że nie słuchał Śniącego i mówił swoim braciom, że Śniący jest złym demonem :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom