Ur-shak I Hosh-pak

  • Thread starter farhall11
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
F

farhall11

Guest
No wlasnie ma takie pytanie odnosnie 2 wspomnianych zielonoskorych. gram lowca smokow, 4 rozdzial, poluje na smoki :] orik daje zadanie aby zabic hosh-paka. nastepnie spotykam ur-shaka i ten jest na mnie wkurzony ze zabilem jego mistrza. a czy wie ktos co byloby gdybym odmowil orikowi i poszedl do ur-shaka?? moze jakas nagroda czy cos
biggrin.gif
?? prosze o odpowiedz
biggrin.gif
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Ja zabiłem kiedyś tego orka i od Orika chyba dostałem złoto. Nie pamiętam już.
 
Dołączył
11.6.2005
Posty
23
oile sie nie myle to jak nie zabijesz hosz paka to nie pojawi sie urszak ale nie jestem pewnien wiec lepiej zabic i hosz paka i urszaka (doswiadczenie)
smile.gif
bo innej funkcji nie ma
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Gdy zabijesz Hosh-packa wtedy dopiero pojawia sie Ur-shak gdy mówisz mu że jego dawny mistrz nie żyje wtedy on idzie na tamtą skałe na której był obóz Hosh-packa i tam sobie stoi gdy podejdziesz z nim pogadać to okazuje sie że teraz to on został przywódcą orków a na Ciebie jest zły że zabiłeś jego mistrza.... Mówi Ci żebyś sobie poszedł bo inaczej Cie zaatakuje a nie robi tego tylko dlatego że kiedyś byliście przyjaciółmi... Na tym sie zadanie kończy wewntualnie możesz go potem jeszcze zabić i nic więcej
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Nagrody od ur-shaka nie ma, za nie zabicie jego mistrza - bo on się pojawia dopiero bo zabiciu hosh-paka. Ale na twoim miejscu zabił bym hosh-paka, wziął od Orika szmal i potem zabił ur-shaka - w koncu nie jesteśmy już przyjaciółmi. Trwa wojna z orkami, nie ma już zasad, ur-shak zabije nas przy pierwszej okazji, jak bedzie chciał.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Mały bład wkradł sie do odpowiedzi s_e.b_a 'y i viquxa, Ur-shak jest tam w 4 rozdziale, nawet jesli nie zabijesz Hosh-paka. Ale wtedy sie nie ruszy bo powie ze czeka na eskorte zwiadowców. Dopiero po zabicu jego mistrza idzie na ten klif, i tam sobie patrzy na stary obóz.....

Ja sie troche zawiodłem na Ur-shaku, bo myslałem ze to dobry kumpel
sad.gif
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
o ile mi wiadomo to taki sm a przynajmniej bardzo podobny temat był założony bodajże wczoraj więc ludzie nie piszcie niczego zanim nie przeszukacie forum!
dry.gif
przynajmniej nie można oskarzyć założyciela tematu o nabijanie postów
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom