Umiejetnosci

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam pytanko. Zastanawia mnie czy wykorzystywac kamienne tabliczki podnoszace walke bronia jedno-dwu recznom teraz (czyli gdy mam ok 60) czy poczekac az bede mial je na 100 i wtedy je przeczytac aby miec np 130?? Czy jest roznica czy mam na 100 czy na 130?? Przeciez jest to sznasa na trafienie wyrazona w procentach wiec niby nie powinno byc roznicy czy mam 100 czy 130.... :? Czy bede zadawal wtedy wieksze obrazenia?? I mam jeszcze jedno pytanko. Czy najlepsza bron strzelecka w grze to luk czy kusza bo nie wiem w co ładowac PN?? Z gory dziekuje za pomoc.
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Nie da sie Miec wiecej niz 100% w posługiwaniu sie bronmi.Kamienne tabliczki jak zawsze uzywam jak juz naucze sie danego stylu do 60%.Najlepsze bronie strzelające to kusze,ale ja wole łuki bo strzelają szybciej.Pozdro!!
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
DA się mieć więcej niż 100% - mój brat podiósł sobie tabliczkami do 125%. Inna sprawa czy to ma sens? Jak słusznie zauważył założyciel tematu przy 100% zawsze masz uderzenie krytyczne ( czyli bonus z siły). Wydaje mi się że lepiej te punkty przeznaczyć na siłę co jeszcze zwiększy obrażenia.

V.

EDIT:
Eh umknęło mi. Nie mam zdania co do kusz czy łuków bo nidgy nie korzystałem ( ani nie trenowałem) chociaż z obrażeń wynika że kusza jest lepsza.

Nara
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Kusze są lepsze ponieważ zadają więcej obrażeń i potrzebna jest do nich siła, a przecież większość broni do walki wręcz potrzebuje siły.
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
No własnie WIĘKSZOŚĆ MIECZY Wymaga wiłi,ALE nie wszystkie.Takie choćby najlepsze na początku miecze jak:Miecz,Rapier,Miecz Mistrzowski,Betty wymagają zręcznosci (bardzo mało)Ale za to jakie obrazenie!!!Miecz mistrzowski-wymaga 60 zręczności ale 120 ATAKU i premia +10 do walki bronmi jednoręcznymy!Więc miecze jednoręczne wymagające zręcznosci wiedług mnie są najlepsze w grze! Pozdro :]
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
co to tych % nie ma róznicy czy 100% czy wiecej
im masz wiecej sily tym zadajesz wiecej obrazen
jak by co kusza ma wiecej obrazen.
a co do broni to znalazlem :
Magiczna kusza 200 dmg 75 str
Magiczny łuk 100 dmg 50 dex
Kosciany łuk 125 dmg 120 dex
co do magicznych sa potrzebne magiczne strzały/belty a ich nie ma zbyt wiele !
a co do mieczy fajny jest : smocza zguba 190 dmg 160 str
ale najlepsza bron jaka kupilem to : topor berserkera 200 dmg 170 str

str-sila
dex-zrecznosc
sa to skruty uzywane w diablo 2 /diablo 2 LoD

[ : Pią Mar 04, 2005 6:55 pm ]
dmg-obrazenia
 

Waldek

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
5
da się mieć pow. 100% ale to niczego nie zmienia więc lepiej wcześniej sobie wykorzystać tabliczki
 

Xavier

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
15
Oj to bardzo dużo zmiania jak masz powyżej 100 zadajesz większe obrażenia ale tabliczki wykorzystaj jak naj szybciej oczywiście
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom