Ulubiony Typ Gier

twój ulubiony rodzaj gier to:


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

tom

New Member
Dołączył
25.12.2005
Posty
12
Ja właściwie lubię grać w każde, byle były grywalne.
smile.gif
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Ja lubię bardzo strategie,MMORPG (granie przez neta), troszkę strzelanki, RPG, troszkę samochody, oraz jak poprzednik powoedział wszystkie tylko żeby były grywalne

Pozdro
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Miałem dylemat między RPG a strategiami, ale wybrałem strategie. Po prostu z gatunku strategii mam więcej gier, w które grałem i które bardziej mi się podobały (np. Heroes III, Kozacy, Age of Mythology, Praetorians itp.). Ale lubię każdą grę, byleby była grywalna i poszłaby na moim sprzęcie
biggrin.gif
.
Pozdrawiam.
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Podobnie jak Jay_Kay miałem dylemat między strategiami a RPG. Wybrałem jednak strategie. Bardzo je lubię (najbardziej typu Warcraft, Kozacy itp.). Podoba mi się w nich, że w strategiach trzeba myśleć strategicznie.
W RPG lubię szczególnie to, że wcielamy się w postać głównego bohatera. Poza tym w żadnej strategii nie widziałem tylu prygód co w RPG.

Pozdro
biggrin.gif
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Mój ulubiony gatunek to zdecydowanie Rpg , chociaż wahałem się pomiędzy nim a strategią .
Zalety strategii :
-Trzeba myśleć
-Można w nich wykorzystać wyobraźnię
Zalety Rpg :
-Gramy głównym bohaterem
-Dużo zadań
-Dużo przygód
-Super Fabuła
Często dobra grafika .
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Szkoda że nie można zaznaczyć dwóch stylów bo ja bym zaznaczył FPP i Strategię... lubie RPG ale troche mniej, jeśli chodzi o FPP to nie jestem takim bezmózgim graczem którego ulubiona pozycja w grach to Serious Sam, heh... wole coś gdzie trzeba czasami pomyśleć np BiA (brothers in arms)podstawę i dodatek, obie przeszedłem na poziomie Autentycznym:D Jeśli chodzi o Strategie to najbardziej lubie gry które też reprezentują jakiś poziom np: rise of nations (bardzo dobra gra, sądze że nawet lepsza niż age of empires I.II.III razem wzięte) , age of empires wszystkie częsci i wiele innych...



Pozdro
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Jak jest jakaś fajna gra to w nią gram. Obojętnie jaki typ tej gry. Ostatnio najczęściej galem i mi sie podobało, to były i są strategie. Lubie też grać w sportowe jak np. FiFa, wyścigi. Za przygodowymi nie przepadam i w nie nie gram. Gry RPG i cRPG (o ile to nie jest to samo) też lubie grać. Jak już mówiłem jak mi sie jakaś gra podoba to w nią gram.
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ja zagłosowałem na strategje. Jest ona legędoą ( np. Twierdza, Bitwa o Śródziemie itp.). Zreszta prawie wcale juz nie gram. Jak byłem młody to strategja to moje życie. Gdy dostałem Twierdze to siedziałem 10 godzin. A wiec strategja RULEZZZZZ.

Pozdro
tongue.gif
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
nie mam ulubionego gatunku gier jak jest fajna to w nią gram
ale najchętniej sięgam po gry zręcznościowe, cRPG, czasami przygodówki i strategiczne, lubie też wyścigi ale zależy to tylko od gry.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Ja lubie strategie oraz dwa majstrestucki gier RPG GOTHIC ORaz morowiinda
biggrin.gif

to sa gry ktore obostwiam
biggrin.gif
ze strategi najbardziej lubie twierzde oraz bitwe o srodziemie;)

pozdro all
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
ja najbardziej lubię managery, a że takiej kategorii w ankiecie umieściłeś, to zaznaczyłem sportowe. Po managerach strategie i FPP. I dopiero po nich RPG. Fanów managerów w Polsce jest wiele, ale nie wiem czy jest jakiś oprócz mnie na tym forum. Aktualnie najlepszym managerem jest Football Manager. Żebyście wiedzieli ile opowiadań powstało związanych z managerami. Fani managerów łączcie się!!

Pozdro wyłącznie dla fanów managerów!!
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Ostatnio pogrywam jedynie w MMORPG polubiłem ten gatunek. Strategie są dla mnie równie ważnym elementem jak inne gatunki (np: Rom Total War
wink.gif
) Lubie również samochodówki oraz gry sportowe (szczególnie fifa oraz NBA). RPG- hmmmm też lubie
laugh.gif
.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja zdecydowanie najbardziej lubie MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game), fajnie się pogrywa z ludźmi, jakoś wtedy ten świat jest taki żywszy
wink.gif
. Lubie też bardzo RPG (Gothic !), ale wybieram MMORPG...
 
G

Gray_Fox

Guest
Jak wielu z was, również lubie MMORPG. Są to jakże baardzo dobre gry, w które można grać z ludzmi w czasie rzeczywistnym i aktualnie sledzic lvl danej postaci. No ale potrzebny jest też w miarę dobry neT...a chciałbym też wspomnieć o tym że Gothic to nie jjest czysty RPG tylko cRPG ! Czyli moimi faworytami to cRPG oraz MMORPG.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja najbardziej lubię gry RPG głównie za sprawą Gothica, ale nie tylko. Uwielbiam sterować jedną postacią, kupować jej uzbrojenie, zabijać potworki itp. RPG mają swój czar i to coś, co nie pozwala się oderwać od komputera. Co do reszty gier to lubię tylko niektóre gatunki nawet, jeśli są grywalne a np. nie lubie tego rodzaju gier to nie gram. Może i tracę, ale odbijam to sobie na grach RPG.
smile.gif


Ankietę wygrywają RPG. Widać nie jestem sam.
cool.gif


Pozdrawiam
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Lubie grać w każdy z tych gatunków. Szkoda, że można wybrać tylko jeden. Głosuje na RPG, dlaczego ? Seria Gothic jest z tego typu gatunku

Pozdro BeZi
cool.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Moje ulubione typy gier to RPG lub stratrgiczne , mogą być także samochodówki .
Ja lubie gry w których coś się dzieje i jest fajna fabuła i grywalność . Lecz najbardziej spodobały mi się gry typu RPG , a to za sprawą Gothica
wink.gif
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Mam dylymat miedzy rpg a strategiami... hmmm ale raczej rpg ze względu na gothica .. A gdyby niebyło tej pięknej gry to spewnoscią wybrałbym strategie
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Tylko i wyłącznie MMORPG i RPG, czasem mi sie zdarzy zagrać w jakąs strzelanke, strategia, albo sportową, ale ogólnie to ciupie tylko w MMORPG i RPG

P.S Sry za długoś psota no ale odpowiedziałem na temat i nie ma za abrdzo co pisać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom