Ulubiony Quest

Status
Zamknięty.

Xardas Mag

New Member
Dołączył
7.10.2005
Posty
5
Nie wyszukalo mi takiego tematu wiec go zakladam. Jak nazwa mowi mozecie tu zdradzac
wink.gif
wszystkim swoje ulubione questy z G2: NK i samego G2. Moj ulubiony quest z G2 to "Poszukiwacze" (jest dostepny tylko gdy gra sie magiem). Lubie go poniewaz gdy gralem pierwszy raz wszystkie imiona opetanych ludzi byly mi obce i nie wiedzialem gdzie ich szukac. Meczylem sie z tym dlugo. Pozatym fajnie jest sobie pochodzic i "wkuc" troszke rozsadku do glow tych opetanych ludzi. Jeszcze dzieki temu questowi dostaje sie amulet ochrony przed poszukiwaczami.

Teraz ulubiony quest z NK: (tak naprawde to nie pamietam jak sie nazywal
rolleyes.gif
). Dostawalo sie go od kapitana piratow Grega. Trzeba bylo oczyscic kanion z Brzytwiakow. Mozna bylo wziac do tego polowe ludzi z obozu piratow co pozniej wygladalo naprawde zabawnie gdy za toba biegali po kanionie i grupa rzucali sie na potwory.

Ciekaw jestem jakie sa wasze ulubione questy z G2 i G2: NK.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Naprawde spox temat ale do rzeczy, mój ulubiony quest z G2 to w którym zostawało się magiem, trzeba było przejść próbę ognia, podobało mi się w nim ta zagadkowość i trud z jakim musiałem odgadnąć jakie to miejsca, oczywiście nie obyło się bez zwiedzenia całej kupy terenów no i jaka staysfakcja po jego przejściu, po prostu extra...

No a z G2 NK najbardziej podobał mi się quest odnalezienia Quahodrona, dzięki niemu poznałem sporą część świata i zdobyłem sporo expa co wtedy bardzo mnie cieszyło zwłaszcza po pokonaniu trolla
tongue.gif


Pozdro
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Mój ulubiony quest z G2:NK to przywołanie Quahodupka
biggrin.gif
tongue.gif
laugh.gif
(Quahodrona)
spoko bylo przywolywanie. A to ze trzeba bylo odpowiadac bylo jeszcze lepsze. A jeszcze lepszejsze
tongue.gif
bylo to ze na pytania mozna bylo odpowiedziec myslac logicznie.Hehe
biggrin.gif
laugh.gif
tongue.gif


A z G2 spko bylo dostac sie do górnego miasta. ]

---------------
Jedno ostrze, jeden przeciwnik, jeden cios krytyczny-Mój:))
tongue.gif
P hehe:d
8482441-piszcie
 

Bloodwin

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
85
No to teraz ja: Moje ulubione Qesty to w 2: Jak mamy odebrac kase jako najemnik od farmera Jak mu tam nie pamiętam no haracz za ochrone Ach te dialogi.

A w Nocy Kruka to zadanie z odnalezieniem tabliczek z wszystkich kast w Jarkendarze.

Niezły temat pogadac można.
 
E

eMzi

Guest
Moje ulubione questy:

G2 - Rzepa Lobarta -
biggrin.gif
chyba każdy wie o co chodzi. A dla niewiedzących: Lobart każe nam zebrać rzepę z jego pola i zanieść ją jego żonie
biggrin.gif


G2:NK - Kamienie Teleportacyjne (??) - quest, w którym dostawaliśmy od jednego z Magów Wody kamienie ogniskujące i mieliśmy je poroznosić do odpowiednich miejsc by uruchomić teleporty. Spoko quest, trochę można było pochodzi po pięknym Jarkendarze.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Moje ulubione qesty to m.in.:
G2- Ur-Shak. Po prostu uwielbiam tego słodkiego orka starego kumpla z G1 jak go ujżałem to aż łezka mi się w oku zakręciła na myśl o "starych dobrych czasach".
NK- chmm.... sporo tego właściwie każdy qest cz Jarkendaru mi się podobał niezależnie czy z wątku głownego czy nie. Ale jeśli mam wymienić ulubiony to niech będzie, że Zaginieni Ludzie. Dlaczego??? Po piersze qest jest BARDZO długi i sporo czasu zajmuje człowiekowi rozwiązanie tej zagadki. przy okazji poznajesz sporo nowych ludzi, miejscitd. Na początku myślałem że będzie to taki mało ważny qest a okazał się jednym z najważniejszych!!!
biggrin.gif
Poza ty, nie jest on taki przewidywalny i jest naprawdę nieobliczalny (wiele nowych wątków).
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja w każdej części gothica uważam za najciekawsze qesty te, po ktorych wykonaniu możemy przylaczyć się do jednej z organizacji. Wtedy najwięcej sie dzieje i wogóle moim zdaniem jest najciekawiej jak jeszcze nie jestes przez nikogo szanowany ;] Jeśli chodzi o misję w trakcie gry to zdecydowanie najbardziej podoba mi sie misja z zebraniem załogi na statek
biggrin.gif
Musisz przemyśleć wszystkie "za" i "przeciw" na pobyt danego kandydata na statku, a myślenie zajmje nam ( graczom ) z regóły najwięcej czasu
laugh.gif
 

mario_13

New Member
Dołączył
3.9.2005
Posty
28
muj ulubiony Q z G2 to jak trzeba pozabijać smoki. Z ich opstawą idzie sie troche pogimnastykować
biggrin.gif
. Szczególnie podobał mi sie lo0dowy (moim zdaniem najcięszszy).
A Q z NK to z pewnościom przywołanie Quahodrona (nie wiem jak to sie pisze). A jeszcze bardziej otpowiadanie, a raczej szukanie otpowiedz
biggrin.gif



pozdrowienia
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
krótko i zwięźle:

G2 Nk - Polowanie na brzytwy - misja ma fajny klimacik. Ekstra to wygląda jak zgraja brzytew kieruje się w jedna stronę (naszą stronę). No i jest jedno z niewielu miejsc gdzie można spotkać te przyjemniaczki.

G2 - Polowanie na smoki - a konkretnie ubicie ostatniego lodowego smoka. Przy okazji sklepanie Sentezia (ham). jedyne takie miejsce w całej grze no i powspominać sobie można.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Moje ulubione questy to:

G2 - "Polowanie na smoki" to było takie emocjonujące (przynajmniej dla mnie
tongue.gif
), nie mogłem się doczekać kiedy zobacze smoka i narype mu sęków (nowe słówka
laugh.gif
)

G2 - NK - "Kruk" nie było tak łatwo dostać się do Kruka, a kiedy już myślałem że jest mój, ten się zamknął w świątyni Adanosa
dry.gif
.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Moje Questy

G2: Upiór roboczy Lobarta - łatwe i zagadkowe
biggrin.gif


G2 NK: Kruk: tutaj czeba było się potrudzić - coś znaleźć, zabić kogoś - takie zadania lubię
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Moim ulubionym questem w NK jest czyszczenie kanionu z zębaczy. Kompletujesz sobie minioddział, i dawaj na potwory, yeahhhhh. Poczułem się niezniszczalny, gdy zobaczyłem gościa z wielką maczetą na plecach (no i jeszcze kilku innych oczywiście), heh.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom