Ulubiony Filmik

Status
Zamknięty.

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Szukalem na forum ale nie moglem tego tematu na G2 znalezc, jak taki jest to mozecie zamknac. Jaki wam sie najbardziej podobal filmik? Mnie ten na koncu, gdy plynie statek a(nie pamietam kto-dawno w G2 gralem)chyba Bezi z <chyba> Gornem sie o skarbie kluca hehehe :) .
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, tematy tego typu szczerze moim zdaniem nie należą do zbyt ambitnych, w sumie nie ma w czym wybierac bo filmików jest tylko kilka. Byl juz chyba kiedys taki temat tylko ze w innym dziale.
No cuz, kazdy filmik ma na celu wprowadzenie nas do dalszej czesci rozgrywki i moim zdaniem kazdy jest pod pewnym względem ciekawy.
Najbardziej jednak podoba mi sie filmik koncowy, ten na ktorym bezik nie pozwala wyrzucić złota za burtę :)
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Mi najbardziej podobał się pierwszy filmik. Poznajemy co się stało po tym jak pokonaliśmy Śniącego. Do tego fajna oprawa jak Xardas przywołuje Beziego. Ostatni też był fajny ale pierwszy był lepszy.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Momęcik a tak wogóle to ile jest tych filmików w G2 ? Sześć ? Niema co jest z czego wybierać <_< . Początkowy , najlepszy . Jak bezi sie zabawia w czerwonej latarni ( Żenada ) ; Jak zjada go potwór ( lipa ); Jak smoki latają nad obozem ( kiszka ) ; jak pokonuje smoka ( całkiem , całkiem ) ; oraz ostatni tez całkiem zabawny . Temat dość płytki i w zasadzie wybiera csie spośród trzech dobrych filmików .
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
No to spamujemy :) :D!

Mnie osobiście podobał się filmik gdy 1 raz znaleźliśmy się w górniczej dolinie. Wtedy był ten klimat a filmik super. Ten atak był ekscytujący, a zaraz my, tylko szkoda że smoki uciekły zanim zjawiłem się w zamku :D. Dzięki temu przeżyły do 4 rozdziału :D...
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
Mi się podobał ostatni filmik jak Bezi nie dał wyrzucić skarbu za burte :D (swoją drogą to z Beziego niezły ryzykant, że wolał ryzykować zatopienie okrętu dla skarbu :))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom