UCIECZKA Z KOLONI !!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.

BOB

New Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
12
SZKODA ŻE TAK MAŁO LUDZI WYSZŁO CAŁO Z GÓRNICZEJ DOLINY MIAŁEM OCHOTE SKOPAC KILKA TYŁKÓW NP:TEGO FRAJERA FISKA
(WIEM WIEM MOGŁEM GO ROZWALIC W KAŻDEJ CHWILI)

ALE STRASZNIE MNIE CIEKAWI KIM BYŁ TEN GROZNY :twisted: KOLES CO GROZIŁ DEXTEROWI PODCZAS UCIECZKI (MOWA O TYCH LISTACH GONCZYCH) :wink:

PROSZE O WYJAŚNIENIE MI TEGO ZAJSCIA BO NIEWIEM CZY TO BYŁA SCIEMA DEXTERA

[ : Sro Sty 19, 2005 11:27 pm ]
DLA NIE WTAJEMNICZONYCH Z DEXTEREM MOZNA TYLKO POGADAC JAK SIE PRZEKUPI BANDYTE KTÓRY STOI PRZY DRODZE PROWADZACEJ Z WIEZY XARDASA DO MIASTA
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
tym grożnym może być poszukiwacz lub ktoś kgo pozamy w nocy kruka
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Dexter sam powiedział, że uratował go i kazał mu zabić bezimiennego fajansiarz w czarnej szacie i masce, a tak wyglądają tylko poszukiwacze.
 

Jarek

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
18
To jest dział o Gothicu 1, a nie o Gothicu 2. Więc po co piszecie tu o tym drugim?
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
QUOTE To jest dział o Gothicu 1, a nie o Gothicu 2. Więc po co piszecie tu o tym drugim?




dlatego, że BOB zadał pytanie o G2 i należałoby na nie odpowiedzieć. Wracając do tematu zgadzam się z A bo ja wiem. Tylko Poszujiwacze mają czarne, długie szaty i maski. No i mówią nie ludzkim głosem, o tym też wspominał Dexter.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
to był poszukiwacz(tak samo jak z corleliusem) i w noc kruka będą kolesie z jedynki więc możesz sie cieszyc i jeszcze coś nie pisz dużymi literami bo dostaniesz ostrzeżenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom