Ucieczka Xsardasa ze Świątyni

Status
Zamknięty.

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Jestem ciekawy jednej rzeczy jak idziemy do śniącego to spotykamy Xsardasa któremu coś sie dzieje i upada na ziemie podczas gdy zabijamy śniącego zawla się świątynia jestem ciekawy jak Xsardas zdołał z niej uciec. :? :?

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. 8)
PS.Na potęge wrzechpotężnego Beliara. 8)
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Xardas był najpotężniejszym ze wszystkich magów i najprawdopodobniej juz wcześniej się zbratał z beliarem wiec użył ostatków swoiej mocy żeby się przeteleportować do swojej wierzy
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Ale jak mógł użyć resztek swoich sił... sporo mówił że użył resztek na przedostanie się do świątyni... :p
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
gdzieś już coś takiego było....... ale mniejsza z tym - ja myśle że jak śniaćy zatrzął drzeć paszcze to Xardas się obudził i dał nogę
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Wyzdrowiał kiedy sie naparzałeś ze śniącym !
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Po prostu zrobił z nas balona i jak sobie poszliśmy to wstał i zwiał
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
NO oto chyba najlepsze rozwiazania Xardas zrobił ścieme że stracił reszrke swoiej mocy żeby się tu przeteleportować a gdy tylko ruszyliśmy walczyć ze Śniacym ten wstał zajarał z 3 fajki bagienego ziela a potem dał dyla do swoiej wierzy laps jeden :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lOL

Zrobił Teleporta i tyle ;D co to dla Xardasa, tylko dziwne że runy w swiątyniach nie działają :|
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Re: lOL

Zrobił Teleporta i tyle ;D co to dla Xardasa, tylko dziwne że runy w swiątyniach nie działają :|
To po 1 a po 2 to jak on mugł mieć teleport ktury go przeleterpuje do światyni.
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
może miał on jakieś orkowe zaklęcia teleportacyjne i w ten sposób się wydostał?
ps. Nazgul, nie obraź się, ale czy musisz robić tak koszmarne błędy ortograficzne? to się źle czyta.
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Przyro mi niestety jestem Dyslektykie więc niedziw się że robie błędy i za to przepraszam. :oops: :oops: :cry:


PS.Niech światło Innosa spłynie na was. 8)
PS.Na potęge wrzechpotężnego Beliara. 8)
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
taraz są sami dyslektycy bo tak łatwiej i jak jush to jesteś dysortografem bo jak byś był dyslektykiem to byś przekręcał słowa odwrotnie coś pisał itp. ja tesh jestem dysortografem ale żadnych papieró nieskładałem bo niebęde se żecia w taki sposob ułatwiał w szkole lub gdzie indziej a co wiekszee teksty to pisz w wordzie tak jak ja
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Nio a ja niby czemu robie takie błedy przez przypadek też jestem dysortografem jest to bardzo przydatna wada pisze się wyproacowania i oceniana jest tylko tekst i sens a nie błędy wieć same 4 i 5 :D :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
to takie pójście na łatwiznę z tymi zaświadczeniami. za moich czasów w szkołach robiono dla mających kłopoty z ortografią soecjalne zajęcia, na których ćwiczono i jeszcze raz ćwiczono... i efekty były pozytywne... wystarczy tylko chcieć.
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
wiesz StrażnikŚwiątynny choć nalerze do rocznika 88 to jestem podobnego zdania to jest jedynie wymowka i nic wiecej
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lOL

a JA ani dysortograł ani dyslektyk a sobie radze i średnia 5,5 :p
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ej - to jesyt temat o dysortografii czy o ucieczce Xardasa z Śwątyni :?:
 
A

Anonymous

Guest
Ja mam dysortografie i dzięki temu mam obniżoną o 1 ocene z polaka!
 

Xardas_13

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
41
Ja też tak mam i uważam, że obniżanie ocen z tego typu powodów to zwykłe chamstwo!!
 

hagen

New Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
11
poprostu

poprostu xardas jest najpotezniejszy i niezniszczalny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom