Uciakałem jakby gonił mnie sam Beliar

Status
Zamknięty.

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Szukałem tego tematu ale nie znalazłem, A wiec, jestem w przedostatnim rozdziale i werbuje załoge, i jest
smile.gif
,zawsze brałem na pokład kolejno:
Miltena, Angara, Lee, Gorna, Beneta, Wilka, Diego, Watrasa, i na samym końcu Laresa. No to podchodze do tego ostatniego a tam motyw że nie moge go zabrać na statek :? , poprostu miałem o jedną osobe za dużo
sad.gif
,
Postanowiłem zrezygnować zatem z Wilka jednak gdy mówie mu że niebędzie mi potrzebny to wyzywa mnie od drani i atakuje mnie :evil: .
Był by to szczyt gdyby nie fakt że gość jest nieśmiertelny :shock: . Jedyne co mogłem robić do odwalić spłone
sad.gif
. Po tym wszystkim Lares zgodził się ze mną płynąc.
I teraz niw wiem czy to jakiś bug czy celowe zamierzenia autorów? :?
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja nigdy Wilka nie brałem na wyspe. Może mi ktoś powiedzieć jak go wziąśc i dlaczego warto go wziąść? Boumnie on zawsze jest na farmie Bengara i mówi że już ma prace i nigdzie się nie ruszy.
 
A

Anonymous

Guest
Wilk to lamus, wez sobie najlepiej:
Lee, Gorn, Bennet, Milten, Lester, Diego, Torlof/Jorgen, Vatras, Angar
 

Jimmy

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
3
wilk

Też uwarzam że jest zbdny. Ale u mnie lares dołanczał nawet jak miałem ful załogi wystarczy po prostu nawet jeżel pisze że już masz fula to nie mów laresowi że masz fula a on po prostu pujdzie na przystań. w ten sposób miałem 2 członków załogi więcej. sorry za chaotyczność ale jestem pod takim wpływem NK że jeszcze mi sie rence trzęsą
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja nigdy Wilka nie brałem na wyspe. Może mi ktoś powiedzieć jak go wziąśc i dlaczego warto go wziąść? Boumnie on zawsze jest na farmie Bengara i mówi że już ma prace i nigdzie się nie ruszy.

Wilka możesz wziąść tylko wtedy jak nie załatwisz mu pracy , ale tak właściwie to nie warto go brać.
Aha wiesz Koko albo ja jestem ślepy ale ja widzę na tym screenie 10 postaci , anie 12.
tongue.gif
 

Duba

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
9
ja wilkowi dałem prace u bengara ale miałem na pokładzie zato mario milten vatras gorn diego angar lee gorna torlofa laresa lestera ale nie polecam mario i tak nas zdradzia Nie sądzice ze to troche dziwne wielki okręt wojeny paladynów a mozna zabrac kilka osób (a przypłyneła na nim setka paladynów)
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
setka paladynów.... cikawe gdzie spali.... chyba na paczkach w ładowni
tongue.gif
A swoją drogą, rzeczywiście zmieścło by się trochę więcej osób. Moje typy to: bennet, lester, Lee, gorn, milten, diego, torlof, vatras
 

Volium

New Member
Dołączył
26.2.2005
Posty
15
Ja tam biore wilka zawsze mozna się czegos ciekawego dowiedziec zresztą najbardziej przydatni sa magowie vatras i milten reszta to cholota. a Maria radze nie zabierać :twisted: :twisted: :twisted:
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja nigdy nie biore wilka bo dla mnie jest on zbedny i tylko marudzi jak beneta biore.Mu prace daje u begnara i nawet nie chce płynąć ze mną to i nawet dobrze.A zamiast jego wole wziąć angara lub laresa.

Duba napisał"ale miałem na pokładzie zato mario" Ja tam go nigdy nie biore bo on puźniej mnie atakuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom