Twórcy Gothic 4!

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Podczas targów Games Convention JoWooD ogłosił kto jest odpowiedzialny za Gothic 4.
Początkowo chodziły plotki, iż firma Funatics Software GmbH stworzy czwartą część sagi Gothic, jednak nie. Spellbound-Studio tak nazywa się nowe studio tworzącze Gothic 4, developerzy mają na swoim koncie takie gry jak: Desperados 2, Chicago 1930 ,Smoking Colts, Airline Tycoon Deluxe, Desperados. Nic więcej na temat Gothic 4 nie ujawniono.
Miejmy jednak nadzieje, że od tego momento będziemy otrzymywać więcej wiadomości na temat produkcji.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Ehh... . Imho to bardzo słabe studio :). Te tytuły to co tu dużo mówić, ale w moim mniemaniu są po prostu słabe. Od tak, żeby pograć godzinę. Dużo lepszym wyborem byłby Funatics bo w Settlersów 5 akurat zagrywałem długo :D. Nah jakby nie mogli Bethesdy wynająć xDDXDDDDD. To oczywiście moja opinia ;p.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No cóż, pozostaje nam mieć nadzieję, że twórcy staną na wysokości zadania i nas czymś zadziwią. I nie chodzi mi tu o super grafikę, wielki świat, różnorodność broni itp, tylko o fabułę. Coś, co będzie sprawiać, że oderwanie się od gry będzie graniczyło z cudem. Gothic 3 tego nie spełnił, ale pozostaje nam mieć nadzieję, że kolejna część będzie nam dawała choć część tej radości, której dawały część pierwsza i druga (oraz dodatek ofc). Co do tytułów podanych, to szczerze - o części z tych gier nigdy nie słyszałem, a w żadną i tak nie grałem -_-.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No niestety widać, że JoWooD szuka taniego studia, ale przecież jak wszyscy wiemy PB także było mało znane i nie mogło poszczycić się, żadnym ciekawym tytułem. Niestety jestem pesymistą i tytuły, które wyszły, że tak powiem spod młotka Spellbound-Studio nie rokują dobrze na przyszłość. Ale co zrobić miejmy nadzieje, że mimo słabych gier jakie wyprodukowali Gothic 4 będzie ich flagową produkcja, dzięki czemu może zyskamy na ciekawej produckji, fabule itd.
CYTAT
Nah jakby nie mogli Bethesdy wynająć xDDXDDDDD.


Kusi Gothibliviona chcesz nam zrobić ;P
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
Spellbound nie jest wcale takie złe, jednak nigdy nie robili tego typu gry. Z ich studia wyszło dość sporo prostych gier, które się przechodzi w kilka dni i mile spędza się przy nich czas. Jestem ciekaw jak sprawdzą się w nowej roli. Czas pokaże. Czekam na więcej informacji i screenów. :huh:
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Desperados, Robin Hood czy Chicago to gry RPG ale takie, w których widzimy od góry poniekąd. Nie wiem jak się takowe nazywają. Mają wielkie ambicje ale jescze nigdy nie robili raczej takiej gry RPG jak gothic...
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
moim zdaniem ta gra będzie świetna bo skoro tak małe studio dostało tak wielką szanse pomyślcie legendarna seria Gothic niezliczona ilośc fanów!Ja myśle że od tej gry zależą dalsze losy tego studia.To jest ich przepustka do sławy pieniędzy.Jeśli G4 im się uda to na pewno ujrzymy dalsze części sagi.Jak ja bym miał taką szanse to bym robił tą gre 25h na dobę tylko żeby była najlepsza
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Kurde jak tak dalej to z Gothica zrobią Simsy......z jednej cieszyłbym się na kolejne części
ale z drugiej trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym...
zresztą powinni to zrobić po dwójce bo trójka i tak nadszarpnęła opinię
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Yeed gdyby skończyli na 2 to bardzo dużo rzeczy zostało by niewyjaśnionych...Khorinis zostało zajęte przez orków, a bezimienny po pokonaniu smoczka został w dworze Irdorath? Musiał się gdzieś przecież udac nawet po to żeby wieśc spokojne życie. No i to zniknięcie Xardasa na końcu musieli dokończyc i dopowiedziec w 3. Również przez cała dwójke wszyscy trąbia o tym, że Myrtana została zajęta i ktoś musi ją odbić. Masz racje 3 im nie wsyzła ale lepsze to niż zostawienie graczy z tyloma niwyjaśnionymi kwestiami.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zawsze byłoby pole do popisu dla amatorów modyfikacji...
Fanowskie mody mogły by zakończyć przygodę
 

atgrawell

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
11
No w Gothicu podoba mi się fabuła jest niezwykle ciekawa pełna różnych wątków i zwarta w jedną wielką całość mam nadzieje że G4 też będzie w pewnym sensie nawiązaniem do poprzednich odsłon
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Gra juz nie bedzie takak jaka byla ta firma to dol niema jak ,,Pirania Bytes''
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Nie wiem jak ale spellbund jest spox firma twórcy desperados2 helldorado chicago robin hood itp.Nie robi to zbyt wielkiego wrażenia ale na pewno gothic nie będzie klapą ma finanse i stworzą świetną gre.A helldoardo miało wielka grywalność ale racja nie równa sie z Jowood Piranha Bytes Atari Activision
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
JA nie mogę słuchać takich komentarzy jak "Kurde jak tak dalej to z Gothica zrobią Simsy" albo " Kusi Gothibliviona chcesz nam zrobić", przecież to jest głupie nowe studio i już od razu gothic u was jest na przegranej pozycji ... ludzie pomyślcie trochę zanim coś napiszecie .Moim zdaniem wprowadzą oni do gothic 4 coś nowego , ciekawego ,co nas jeszcze miło zaskoczy .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom