Twój ulubiony obóz w G1

Status
Zamknięty.

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Naprawdę? Dzięki! Jeszcze nigdzie, nie licząc kilkudziesięciu innych temtów, nie miałem okazji wypowiadać się o obozach!

Ale dajmy nowym szansę dorobienia się pierwszej "setki" jeszcze w tym tygodniu. Ja polecam Stary Obóz, głównie dla złodziei. Po przyjęciu mamy dostęp do handlarza z dużą ilością wytrychów i możliwość "zwiedzania" zamku Gomeza (oczywiście co to by było za zwiedzanie bez zabierania pamiątek?).

Raz dołączyłem do Nowego Obozu. Całkiem fajnie, stylowa jest ta grota mieszkalna, a i strój Szkodnika nieźle pasuje naszemu bohaterowi. No i oczywiście niektóre NPCe świadczą usługi jedynie obozowiczom.

Zaś Sekta... cóż, poruszanie się po bagnach wymaga sporej orientacji w terenie, dobrze jest także być doświadczonym wojownikiem- węże błotne. Ale trzeba przyznać, że Sekta zawsze pozostaje lojalna w stosunku do naszego Bezimiennego. No i zwalnia się tam mieszkanie po Y'Berionie! Nie należy zapominać także o teleporcie (co prawda inne też dostajemy, ale dużo później).
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jaki jest twój ulubiony obóz?

Stary. Ponieważ jest kupę ludzi z którymi możesz pogadać i spora puckerów zwłaszcza wokół Gomeza.
 

Torlof

New Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
16
Dobrze, że ktoś w ogóle się ucieszył na wieść o tym, że zrobiłem taki dział.
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

Veen Rogez

New Member
Dołączył
27.9.2004
Posty
12
Stary Obóz ma najlepszy klimat, takiej wspólnoty, ale sekta też ma coś ciekawego w sobie. Nowy Obóz jako najemnik jest spoko, jako szkodnik, nie wiem, nie grałem.
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
Stary oboz- moim zdaniem najgorszy niepolecam ACH ci straznicy zdzierajacy cie z kasy niema nic lepszego.. aa gomez? chy7ba kazdy zna moje zdanie o nim kruk tak jak gomez!!.

Sekta- lubie ten oboz i go polecam innym vfajni goscie weze błotne


NO. najlepszy z 3 obozów!exp jest latwo zdobyc w nocy idziemy do tego goscia od szkodnikow i go atakujemy.. (niezabijamy...) i masz bron a inne szkodniki ataklujemy i mamy exp POLECAM TEN OBOZ JAKO DOMEK!
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Najlepszy jest obuz na bagnie
biggrin.gif
:D:D:D
Jest taki pokręcony, że aż miło tam chodzić... no i te ziele :mrgreen:
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
ja najbardziej lubie stary obóz...maswój zaje-extra-fajny klimacik...baaaardzo spox.
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
ja jestem za starym obozem zawsze był doby jest dobry i będzie dobry
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Mój ulubiony obóz - Nowy Obuz. Super ludzie - Lee, Lester, Gorn, Saturas,Torlof, Wilk i inni
 

Coristo

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
223
najlepszy jest stary obóz. fajni ludzie i fajne misje na poczontkuu
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Mój ulbiony obóz to Nowy Obóz, lubie go bardzo, wtym obozie jest luz dobrze nię w nim gra jako mag wody czy najemnik!!!! 8)
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Stary Obóz. Poza tym później będziesz miał doskonały powód żeby zabić wszystkich z SO.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Nowy Obóz! Walczą o wolność, a nie służą nadętemu dupkowi - Stary, ani zasranemu demonowi - Bractwo.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja tam narazie gralem w starym obozie ale powoli zaczne grac w nowym wydaje sie byc czadowy. jesli chodzi o stary oboz to muwie ze nie jest zly chociarz niektorzy staznicy to hamy zbolałe (muwie tak na podstawie jak sie do mnie odzywali) :!:
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Ja lubię stary obuz jest w nim dużo osób super klimat itd.
smile.gif
:!: :!:


____________________________
Niech innos oświetla waszą drogę
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Dla mnie stary obóż jest najnaturalniejszy(dobrze napisałem?).
 

Opsytron

New Member
Dołączył
6.10.2004
Posty
6
pewnie że stary obóż po nim jak cie wywalą możesz należeć do nowego obozu a jak sie dorobisz zbroi z peuzaczy możesz śmiało stać sie magiem wody no a potem Nekromantą...myśle że taka kariera najlepiej uwydatnia zalety G 1
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
mój schemacik wygląda tak: idziemy na cienia i obrabiamy mieszkanie Gomeza a jak nas w końcu wywalą to sekta z powodu lojalności do końca
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom