Trelis

Status
Zamknięty.

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
A więc jestem po stronie buntowników i mam dwa zadania, zaatakować Trelis z Finleyem oraz Tylerem i zniszczyć buntowników w Nemorze. Oczywiście wybieram atak na Trelis, już jesteśmy na miejscu oni atakują Thoursa i Orków, a ja nie mogę ich zaatakować :blink: Wczytuje grę idę do budynku gdzie jest Vak i go pokonuję, ale Orkowie mnie nie atakują więc go zabijam, to wtedy rzuca się na mnie pełno orków (całe miasto) i nie mam jak uciec, a walka z tyloma orkami jest dla mnie niemożliwa do wykonania. Następnym sposobem jest pokonanie Vaka i zabicie go na odludziu i mówię moim towarzyszą, że atakujemy Trelis. Wybiłem z nimi wszystkich to jeden mówi mi, że jestem złodziejem, a drugi, że jestem mordercą i mnie atakują :blink: Zresztą widziałem, że dostaje się reputacji u buntowników 5, a dostałem tylko 2... Russelowi nie mogę powiedzieć, że pokonałem Trelis. Zadanie od Vaka w momencie zabicia go powinno być anulowane, tak jak z ludzkim przywódca w Monterze i jego zadaniem "jak lojalni są najemnicy wobec Orków". Wie ktoś jak pokonać Orków z Trelis, aby wszystko po walce było ok z Finleyem i Tylerem, oraz najlepiej aby zadanie od Vaka się anulowało. Czy jeżeli mam reputacje w Trelis powyżej 75% to mogę zaatakować Orków co mają zieloną nazwę. I gdzie uczy się kuszy poziom III, szukałem na forum, nic nie znalazłem.

EDIT: czytałem wszystkie tematy o tym nic nie znalazłem, wszyscy na bank nie żyją, orkowie z wykopalisk i z farmy też. Vakowi zabrałem od razu amulet, ale to chyba nic się nie stanie, że zabiorę mu przed lub po walce.
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
Siemka


Kuszy poziom 3 uczy Marik montera.


A tamte pytanie to bedzie chyba tak:

Jak probowalem robic rewolke, to tych kolesi zostawilem w nemorze wspokoju – miałem jednego tak wogole, orka dowodce wyciagnalem kusza po za miasto i go rozwalilem – dobilem mieczem. I jest niekiedy tak ze orki sie rzucaja na ciebie jak odrazu rozwalisz 4 miasta lub jak zaczniesz zagac z ich przywodca w miescie. Rob zadania w miastach najlepiej pokoleji panstwo po panstwie i przygotowywoj do rewolki. Jeśli chodzi o rewolke, to po zabiciu przywodcy w miescie, orki spytaja cię czy to ty zabiles mowisz ze nie.
Pozniej idziesz na pietro na lewa lub na prawa strone po schodach i zaczynasz rozwalac orkow i tak kilka razy z ukrycia a jak sa kolo ciebie to z miecza ja tak robilem.
A aby kradziesz była udana to do skarbca wejdz za pomoca mgly i weź to co jest w skrzyniach, a jak cie jakic koles zacznie walic to go powal lecz niedobijaj...
A jak co to zrob zadania w monterze na nowo...

nra pozdrooooooo
 

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
Skarbiec już dawno okradłem jak miałem reputacje na dośc wysokim poziomie, zadania wszystkie wykonane, nigdy nie szedłem do kolejnego miasta jak nie odbiłem poprzedniego (Faring wyjątek), wybije praktycznie całe Trelis sam i zobaczymy czy będzie normalnie. A Marik już nie żyje ;/ jest inny nauczyciel?
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
zobacz czy misztrza kuszy z czasem nieuczy anog odpisz ok
nra pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom