[Tibia]

Status
Zamknięty.

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
No może ktoś grał w tą fajną interneternetową gre jak tak to niech nie widziałem żeby był taki temat więc go zrobiłem no więc:
Fajna gra wciągająca chociaż po roku już się nudzi jedyny minus do tej gry to to że mam powaloną grafike a reszta jest spoxik wypowiadajcie się!!
 

Prusheen

Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
51
Tibia heh. Spox gra tylko mało polaków. Grałem w nią sporo ale mi się przeżarła.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE Tibia heh. Spox gra tylko mało polaków. Grałem w nią sporo ale mi się przeżarła.

Że jak? Repeat pls... Grałeś chyba nie tam gdzie trzeba!

Swoja drogą z Tibią skończyłem od dzisiaj. Jak ktoś gra na Infernie niech da mi znać na GG

pzdr
 

Prusheen

Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
51
Tak Arcane w jakim mieście byłeś ja w Calmerze i Arcani ale w Arcani to króciótko.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE Tak Arcane w jakim mieście byłeś ja w Calmerze i Arcani ale w Arcani to króciótko.

Chłopie drogi... Calmera i Arcania to SERWERY!! Ja grałem na infernie, w mieście Ab'Dendriel.
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Tibia super gralem u kolegi, w klasie mam trzech tibiomaniakow (wszyscy na lunarze):
:arrow: Kwaki Kwakonis, Knight 11 lvl
:arrow: Zewehuvu, Druid 10 lvl
:arrow: Micusiasty, Knight 11 lvl
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Arcane... widzisz i nie grzmisz. Przecie Tibia to MMORPG, a to dział zwykłych gier! Ale bądź co bądź... to moja broszka.

W Tibię grać przynajmniej próbowałem- ale, gdy miałem zapamiętać kilkunastocyfrowy ID, jakim mnie obraczono i funkcją stworzenia postaci na kilku serverach, dopóki nie trafię na jakiś wolny.... zniechęciły mnie.

LOL, pomylić się nie można? ;] Nie spostrzegłem po prostu : p
 

dreg

New Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
10
Tibia

Moim zdaniem tibia jest mało ciekawą grą. Grałem przez jakiś tydzień a potem jusz mi się znudziła. Tibia jest monnotonnom grą w której jest mało przedmotów i wrogów. Na przykład mając 3 poziom zabija się wszystkie zwierzęta w mieście. Gdy wyszedłem pozamiasto myślałem, że ujżem wiele potworów. A okazało się, że tam chodzą tyko jelonki uciekające przed tobą. TRzeba mieć 8 poziom aby samemu pokonać orka. Bez zastanowienia weszłem do jaskini. Myślałem, że znajdę dużo potworów. Tak znalazłem w komnacie same szkielety które jednym ciachnięciem mnie pokonywały. A żeby wyjść czeba było zabić je wszystkie. Po tym wszystkim wylogowałem się z gry i wykasowałem swuj login. Przynajmnie ta gra ma jedą zalete. Jest za darmo !!!
biggrin.gif
 
E

Electric_Dragon

Guest
co ja co mie się tam podoba niedawno zacząłem w nią grać i spodobała mi się na tyle że poświęce jej więcej mojego wolnego czasu. Jak n arazie mam drugi poziom Knight.

PS: dreg na przyszłość jak bedziesz pisał dłuższe posty to proszę cię zwracaj uwagę na ortografię. Im mniej błędów tym przyjemniej się czyta
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE co ja co mie się tam podoba niedawno zacząłem w nią grać i spodobała mi się na tyle że poświęce jej więcej mojego wolnego czasu. Jak n arazie mam drugi poziom Knight.

PS: dreg na przyszłość jak bedziesz pisał dłuższe posty to proszę cię zwracaj uwagę na ortografię. Im mniej błędów tym przyjemniej się czyta

Nie można być knightem na 2lv... jak masz taki poziom znaczy że nie masz Voca (klasy). Voc wybiera się od 8lv. Swoja drogą gram ponownie w Tibię:

You see Arukane (Level 15). He is a paladin. He is the Painmaker of the Rage.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Dobra mówicie o lvl itp. więc przedstawie swoją postać:
:arrow: Druid(drut)
:arrow: nick:Magik Miller
:arrow: Xantera (to serwer)
:arrow: 20 lvl
:arrow: rzeczy:plate armor,plate legs,crown helmet,fire sword,dragon shield,leather boots,
Hehe to nie jak na waszych że za fire sword płacisz 5 k u mnie jest nowy serwer i te rzeczy kosztują mnie majątek choćby fire sword 15k
biggrin.gif
a cieżkie życie w tibi

Ps.Arcane zakupiłeś se paca??
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
uwaga, atenszon, wniemanje

nick: Pucior
voc: (elite) knight
lvl: 31
skills: 61/57 (niestety :?)
city: carlin
server: trimera
eq: dark helmet, crown armor, knight legs, dragon lance, boots of haste

mieszkam w pokoju w Suntower i należe do gildii Rebelion, która ma powiązania z najsilniejszą polską gildia na trimce - Borg Collective
do walki używam broni typu axe
na czas obecny nie mam pacca i mam przerwę z powodu szkoły
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
ja lubie tibie to fajna gierka moze niema jakies porywajacej grafiki ale naprawde wciaga i jak na ta gre jest dobrze rozbudowana(nawet teraz w nia gram)

moje postaci to:
knight 14lv(elysia)
druid 9lv(elysia
knight 11lv(azura)
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
O tibi mowa to też się wypowiem gierka wciaga ale wkońcu się totalnie nudzi tak jak mi właśnie ostatnio :? Zabija monotonia rutyna a bez pacca to tak nudno jest .
Moja postać to :

Imie : Selandril
:arrow: Paladyn
:arrow: Harmonia
:arrow: skille 67/51
:arrow: level 32
:arrow: rzeczy : crown helmet crown armor crown legs kusza 700 boltów
 

Zoner14

New Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
22
Ja gram tagże w Tibie i jest jeszcze spox. Gram na Infernie pod pseudem ,,Zoner from Khorinis" i mam 7 lvl (możecie sie śmiać)

I mam pytanie: Czemu sie uczepiliście mojego pseuda? Odczepcie sie!!! :x :evil:

Jak boga kocham ile razy można ten temat poruszać!? Widzisz swój nick w sygnaturze tylko i wyłącznie dzięki funkcji (you), tyle że w nawiasach kwadratowych. Wtedy będzie widoczny nick tego kto to ogląda, ja np. widzę 'Arcane', ty widzisz 'Zoner14'.
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
JA zagrałem w Tibię z ciekawości i znięchęciłem się do tej gry np.grafa
doszedłem gdzieś do 4lvl. (słabo nie !?)
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Facet mocno zdesperowany. Nie dość, że podpisał się tak, że wyszedłby z mniejszym szwankiem dając na nicka coś w stylu "JE*** LEGIE!!!", to jeszcze nie potrafi najnormalniej w świecie użyć wyszukiwarki Google i odnaleść obiekt pożądania. A więc:

www.google.pl -> Szukaj: Tibia -> http://tibia.pl/ (pierwszy z brzegu).

I tam klikasz dział download, gdzie to znajdziesz instalatora Tibii...
 

Golunova

New Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
1
QUOTE

www.google.pl -> Szukaj: Tibia -> http://tibia.pl/ (pierwszy z brzegu).

I tam klikasz dział download, gdzie to znajdziesz instalatora Tibii...

I tak będzie musiał wejść na www.tibia.com by założyć konto i stworzyć postać.

@On Topic:

Dzień temu skończyłem grać, po przemyśleniu stwierdziłem że szkoda czasu oraz pieniędzy na Tibie. No i oczywiście powiewało nudą po dłuższym czasie. Najbardziej spodobał mi się w Tibii kontakt międzyludzki, pod tym względem ta gra dominuje nad innymi. Prawdą jest to że strasznie uzależnia, wprawdzie nie można się od niej oderwać, możesz grać dniami i nocami <tak było w moim przypadku> ale już się wyzwoliłem i jestem szczęśliwy
tongue.gif

Moje postacie (obecnie w spoczynku) :

Elurogos
Royal Paladin
32 lev 15 mlv
Galana

Veronique
Master Sorcerer
25 lev 45 mlv
Arcania

Oraz wiele innych niestety już nieistniejących <Darth Gandalf
biggrin.gif
moja pierwsza postać na Tibii, lol ale ze mnie był nup
biggrin.gif
>

Obecnie czekam na Gulid Wars, ta gra wymiata :twisted:
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
ja mam 50 sorka na securze 58m lvl ale juz mi sie niechce grac za duzo czasu pozera
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom