[Thiel]Gracze Thiela

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
widze że mamy nowy dział...wypadało by sie przedstawić:

Nazywam sie bobek_666 i jestem orkiem...aktualnie mam 5 poziom i uważam że gra jest naprawde super
biggrin.gif


Teraz wasza kolej :!:
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Mój nick w Thielu taki jak na forum czyli cLoNe_xx.
Mój poziom to 72 jak narazie.
Majątku nie podaje bo szybko sie zmienia.
Moja postać to człowiek wojownik.
Bóg nie pamiętam jaki i tak sie do niego nie modle mam go gdzieś nic dobrego od niego jeszcze nie miaęłm.
To natyle.
biggrin.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Bueheh, ja gram w Thiela od wczoraj :F Lv3 Elf Mag. Raz się rzuciłem na bobka ale chyba mnie z lekka skopał ^^ Fajna gierka. Dobra jak nie masz zupełnie nic innego do roboty : P

Arcana odpowiedz na post Coristo, który został usunięty bo nie był na temat.

No to jesteś pokoleniem graczy z ultra grafą. Dla ciebie prawdodobnie miodna grafa starczy za całą grę. Jak widzisz, tutaj wolimy samą fabułę, grywalność i rozgrywkę. Może nawet i być bez grafy.

PS. http://www.tibia.com <- Zarejestruj i pograj aż do Mainland (nie pytaj mnie co i jak!), a zrozumiesz o co mi chodzi. Grafa kompletnie lipna ale grywalność na kosmicznie wysokim poziomie (na mmorpg.com dostała ocenę: 6,3/10 co tam jest raczej niezłym wyczynem). Zapewniam, sam grałem długi czas, a grafę da się wytrzymać (bądź jej brak)
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Gram w Thiela i mam tam nick Balin
Pozim:aktualnie 2
Kasa:Archiwum X
Rasa:Czlowiek wojownkik
Bóg:Jakiś Ke...coś tam

biggrin.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ja chętnie powalczę z kimś max 2lv większym ode mnie ^^ Kto się zgłasza? : P
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Atakuj ^^ Ja będę mógł o 20 : P
Ktoś jeszcze?
biggrin.gif
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Rasa: Jaszczuroczłek
Klasa: Wojownik
Wyznanie: Karserth
Lvl 100

Narazie tyle.Będze edytował tego posta jak coś zwiększe

Peace 8) 8)
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Ja dopiero zacząłem grać w tą zajefajną gierę i mam dopiero 2 piziom więc moje statystyki są słabe ( już nie długo
smile.gif
).
Acha moj nick: Anioł_Apokalips..... miał być Apokalipsy ale jakoś stronka mi obcięła "y".
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
QUOTE Z jakiej to można strony ściągnąć
tongue.gif


Tego się nie ściąga.Napisz do mnie na gg to ci podam adres.Bo mi podał Wielce Szanowny Bobek.

Peace 8) 8)
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Bardzo Wielce Szanowny Bobek
tongue.gif
ciągle otrzymuje wiadomości skąd można ściągnąć tą grę??? ludzie o link pytają...wyjaśniam wszystko:

1. Thiel do internetowa gra RPG, podkreślam RPG....mówie tak dlatego że tam nie ma grafy. Oczywiście że można nazwać to CRPG'iem ( i bedzie to bardziej poprawne jednak myśle że termin RPG kojarzy sie z grami wyobrazini taki mi jak Warhammer FRP, Wiedźmin:Gra wyobraźni, czy choćby Dead Lands:Martwe Ziemie ). Teraz napisze mały instruktarz dotyczący gry ( rejestracja i gra ):

krok 1.) Rejestracja

- klikamy na przycisk zdobądź obywatelstwo
- następnie wybieramy sobie jakiś nick, podajemy e-maila i hasło
- teraz czekamy jak na naszą skrzynkę przybędzie link aktywujący
- jak link dojdzie klikamy na niego i logujemy sie na stronie

krok 2.) Wybór bohatera
Na początku krótki wstęp. Wybór naszego bohatera polega na wybraniu rasy (tj. ork, elf, człowiek, krasnolud i możliwe że coś minołem), boga (wszyscy bogowie są dokładnie opisani) i rozdaniu pkt. umiejętności (AP). Teraz pokaże jak to sprawnie i bezproblemowo zrobić:

Tak wygląda obraz statystk:
atystyki w grze

AP: 0
Rasa: Ork
Klasa: Wojownik
Wyznanie: Karserth
Zręczność: 31.970
Siła: 120.347
Inteligencja: 10.630
Siła Woli: 2.881
Szybkość: 20.525
Wytrzymałość: 55.620
Punkty Magii: 14
Punkty Wiary: 0

Wyniki: 41/19/60
Ostatnio zabity: Vampek
Ostatnio zabity przez: Vampek

Informacje

Ranga: Mieszkaniec Valheru
Lokacja: Altara
Wiek: 61
Logowań: 48
IP: 80.53.93.50
Email: bobek_666@os.pl
Klan: Legion Czerwonych Tarcz
Ranga w klanie:

Umiejętności

Kowalstwo: 0.01
Alchemia: 0.01
Stolarstwo: 0.01
Walka bronią: 4.66
Strzelectwo: 0.41
Unik: 0.54
Rzucanie czarów: 0.01

Wtłumacze tylko najważniejsze:

AP- action points, punkty akcji. nimi rozdzielamy umiejętności wybirając przycisk użyj

-------------------------------------------------------------------------------------

2. Gra.
W grze poruszamy sie zapomocą (MYSZKI:p) przycisków aktywujących jaką rzecz chcemy zrobić, albo gdzie sie udać. Np. :

Czas w Grze: 20:14:43 Thiel
Statystyki
bobek_666 (89)

Poziom: 8
PD: 1357/1600 (85%)
Zdrowie: 69/69
Punkty Magii: 14
Energia: 0.00/8.50

Złoto: 341
W banku: 227407927
Mithril: 3


Nawigacja
- Statystyki
- Bogactwa
- Ekwipunek
- Księga Czarów
- Dziennik [0]
- Notatnik

- Rethone
- Arena Walk
- Szpital [0 sz]
- Mój klan
- Poczta [0]
- Skarbiec

- Forum
- Forum klanowe
- Karczma [2]

- Opcje konta
- Wylogowanie

Co i jak:

a) walka:
walczyć możemy na arenie walk. Oto jak wygląda menu ów areny:

Idziesz starą ścieżką przez miasto, i nagle Twój wzrok przykuwa wielki tłum obok kulistego budynku bez dachu. Podchodząc bliżej zauwazasz tam rycerzy i magów. Nagle jeden z nich złapał Cie za rekę: Wkraczasz właśnie na arenę. Chcesz powalczyć? Co chcesz więc wiedziec? Ty mówisz:

- Pokaż mi rycerzy na poziomach..
- Spróbuje pokonać rycerzy na tym samym levelu. Pokaż mi ich
- Powalcze z potworami

cool.gif
jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase
tongue.gif
:

> sposoby zarabiania pieniędzy:

Praca:
Kopalnie - wydobywamy róne surowce (węgiel, brąz i żelazo)
Farma - można na niej hodować zioła
Zbieranie Śmieci- 1 pkt energi odpowiada 125 szt. złota (na 1 lvl)
Kuźnia- kupujemy plany i robimy różne cuda (tarcze, miecze, zbvroje itd.)
Pracownia alchemiczna- wiadomo. miksurki.
Tartak - tu możemy nauczyć sie tworzyć strzały

> strażnica

Podstawy
Podstawowym zadaniem w grze jest posiadanie największej strażnicy i najwięcej żetonów (Żetony to pieniądze w tej grze.) Podczas każdego resetu, dostajesz 5 tur. Możesz zrobić co chcesz z tymi turami.

Wydobywanie
Wydobywanie jest bardzo dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy. Wydobycie zabiera jedną turę. Za każdym razem, kiedy kopiesz w kopalni, dostajesz żetony. Im więcej masz kopalni, tym więcej zarabiasz. Możesz mieć tylko tyle kopalni jaki rozmiar masz Strażnicy.

Sklep w Strażnicy
To jest podstawowy sklep, gdzie możesz kupować więcej żołnierzy i fortyfikacji. Im więcej masz żołnierzy tym większą siłę ofensywną ma twoja baza. Im więcej fortyfikacji, tym lepsza obrona twojej bazy.

Atakowanie Strażnicy
Atakowanie jest najlepszym sposobem na zdobywanie żetonów. Jeżeli masz więcej żołnierzy i fortyfikacji niż przeciwnik, którego atakujesz, zwyciężasz. W przeciwnym wypadku przegrywasz. Możesz mieć tylko 10 żołnieży i 10 fortyfikacji na jeden rozmiar Strażnicy.

- jak wygląda menu strażnicy:

Witaj w strażnicy. Jeżeli pierwszy raz grasz w tę grę, powinieneś przeczytać instrukcję.

Moja Strażnica- informacje o naszej strażnicy
Kopalnie- wydobywamy to kruszce (żetony)
Sklep w Strażnicy- kupujemy tu rycerzy i fortyfikacje
Zamień żetony na złoto lub złoto na żetony
Atakuj Strażnicę
Lista Strażnic- lista wszystkich strażnic

c) mithril

Witaj szukasz mithrilu? Jak tak to dobrze trafiłeś możesz tu kupić dowolną ilość mithrilu. Jednak ceny tego kruszcu nie są stabilne nie zdziw się, gdy jutro będziesz musiał zapłacić dwa razy więcej. Obecna cena to ??? sztuk złota za sztukę mith. Ile chcesz kupić?
Chcę kupić sztuk mithrilu. [....]

CDN....już wkrótce
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Takie rzeczy to na gg się podaje. Jak musisz to wysłać do więcej niż 1 osoby i nie chce Ci się pisać to w czym masz problem kopiuj wklej, co :?:
Ten kto Cię prosi o te informacje napewno robi to prze gg i przez gg możesz mu odpisać, ale nie Ty ( jak zawsze ) wolisz NABIĆ sobie posta.
:idea: ehh :idea:

DO Adminów: usuńcie ten post bo ja jakoś nie mogę . Troche dziwne.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
wcale nie nabijam posta. poprostu już mam dość uzytkowników pytających: co to Thiel??? skąd to mozna ściągnąć itd.

więc nie wciskaj kitu żę posty nabujam :!:
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Napisz dokładnie wszystko, potem da się to do oddzielnego tematu, z pytaniami do Thiela. Ale to jak skończysz swój tutorial. Przydatna w sumie rzecz.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Rasa: człowiek
Klasa: Wojownik
Wyznanie: Karserth
Lev 52
biggrin.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Jestem 8 poziomowym elfem magiem. Nie chcę się chwalić, ale w dziale "Posągi" jestem 2 na liście najlepszej obsługi zaklęć.

Kilka razy walczyłem z Gandim. Zawsze była "walka nierozstrzygnięta". Potem jednak regenerowałem manę i zwyciężałem...

Moim odwiecznym wrogiem jest Arcane. Zawsze szybszy. Ale kiedyś go dogonię...

Ostatnio zostałem rozwalony przez bobka_666. Nie żyjesz, koleś...

Gram przy okazji w Strażnicy. Świetna gra, mam już 3 poziom fortyfikacji. Polecam atakować numer 40, nie potrafi się bronić...

Przy okazji: zauważyłem, że największa forteca ma 73 poziom rozbudowy, a jej władcą jest nie kto inny, jak... Clone!

I jeszcze jedno- pewnie się zastanawiacie, jak mogłem osiągnąć tak wysoki poziom obsługi zaklęć. Otóż często trenuję z wilkami, walczę 1 na 15. A po pokonaniu każdego dostaję 0.01 do zaklęć...


PS. To mój 300 post! Yeah! Otwierać szampona!
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
jeśli czytaliście post Vampka (ten nad moim) to wiedzcie że mamy już pokój...ja mu dałem 1000 szt.zł a on mi 5 mith :wink: . Pozatym chciałbym skierować słowa uznania do Arcana...jak ten koleś tak szybko lvl. robi????
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ciekawe jak sobie poradzimy bo oto jutro nadciąga totalny reset wszystko od 0 będziemu musieli się trzymać razem
smile.gif
:wink:
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jaki Reset ja nic nie wiem. Zartujesz czy co?

Edytowany cLoNe_xx
Gadałem z G@MEC'iem to fakt wszsycy zaczną do nowa teraz Thiel zacznie bardziej przypominac Vallhery będzie trudniej dużo trudniej dojdą nowe rasy, bronie i wiele zmian. A akurat założyłem sobnie klan za 2 i pół miliona na Thielu o nazwie MSN. No cóż poco nabiłem te 80 leveli chyba dla własnej satysfakcji ale teraz od początku każdy będzie miałbyś szanse najleprzym graczem bo teraz ciężko ci niektórym dogonić tych z wyższymi levelami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom