The I Of The Dragon

Status
Zamknięty.

Ork's Hunter

New Member
Dołączył
12.5.2005
Posty
22
Używałem opcji szukaj ale nic nie znalazłem. Chodzi o gre The I of the Dragon. Zacząłem w nią niedawno grać i interesuje mnie co o niej myślicie. Jeśli ktoś miałby jakieś porady do niej jestem zainteresowany
tongue.gif
zastanawia mnie również pewien problem w niej występujący. Na niektórych komputerach podczas włączania mapy w celu przejścia do innej krainy komputer resetuje się. Podobno zdarzyło się już wiele takich przypadków-ale nie jestem tego pewien słyszałem to od kolegi.
 

ppp

New Member
Dołączył
25.8.2004
Posty
23
Mam ta gre i nie mam takich problemow moze masz za slabego kompa zeby ta gra ci chodzila a w ktorej jestes planszy ??
laugh.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Gra jest bardzo fajna. Ma dobrą grafikę i gra się wnią bardzo przyjemnie
biggrin.gif

Nie będe jednak ukrywał że gra Drakan jest o wiele lepsza od I of the Dragon i żeby nie wymieniać... pod każdym względem.


POZDRO "Khalid"
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Grałem w tą gre , ale nigdy nie wystąpił taki problem . Ogółem gras jest spoko szczególnie smok nekromanta
biggrin.gif
którym grałem . Gra troche bez sensu . Bo jedyne misje to pokonywanie bosów albo obrona miasta . Jednak miło sie w nią grało . Polecam tym co nie grali bo fajny zabijaka czasu .
tongue.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Spoko gierka mam ją z jakiejś gazety chyba gry podoba mi sie ten magiczny świat smoków grafika nienajlepsza ale fabuła dobrze zrealizowana ogulnie gierka spox.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
tak wsyztko pieknie z ta gra grafika nawet fajna latanie smokiem wypas. ale moim zdaniem na dluzsza mete ta gra jest po prostu nudna!!
caly czas latamy tym glupim smokiem i wszytko niszczymy co jakis czas ziejac mocniejszym ogniem. Fabula jest zbyt nudna i pospolita nie podoba mi sie ta gra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom