The Cuckoo (Кукушка) 2002

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Laponia, dzikie tereny na północno-wschodnim krańcu Europy. Wrzesień 1944 roku. Za kilka dni zakończy się dla Finlandii II wojna światowa. Finowie walczyli przeciwko Rosji Sowieckiej - swojemu staremu wrogowi. Losy fińskiego snajpera-kamikadze - Veiko i kapitana sowieckiej armii - Iwana, krzyżują się, kiedy Anni, kobieta z ludu Saami, daje obu schronienie na swojej farmie.


Hm nie wiedziałem, że na YT można znaleźć pełne wersje filmów i do tego suby w tylu językach zrobione.

Tak więc zdziwienie moje było ogromne jak spotkałem ten film. Komentarze do niego były bardo zachęcające, więc skusiłem się i myślę, że film jest niesamowity, jeśli ktoś lubi trochę pomyśleć Out of box i nie w stylu amerykańskich produkcji. Europejskie kino ma też swój smak, jednak wydaje mi się, że jest bardziej sentymentalne. Choć to odczucie być może związane z tematyką filmu. POLECAM GORĄCO
[yt]zPX_6JeUyvA[/yt]
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Tak jak mówisz, kino europejskie swój smak ma. Najlepszy dowód film pt. Millenium- Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet. A film polecony przez Ciebie chyba sobie obejrzę, choćby dlatego, że ostatnio nic co oglądałem mnie zbytnio nie ruszyło.
 
Do góry Bottom