Textury

Status
Zamknięty.

Sion

Member
Dołączył
2.5.2005
Posty
33
Powstały nowe ulepszone tekstury do G2 poprawiają one kilka niedociągnieć i mało widocznych błędów. Plik ma ok 90 mb.
http://gothic.rpgdot.com/index.php?hsaction=10053&ID=1119
Polecam sciągnąć może nie widać na pierwszy rzut oka nic ale jak dobrze się przyjrzymy to jest rzeczywiście lepiej.
Peace Y'all




PS. Proszę modów o nie dawanie mi ostrzeżenia jeśli napisałem temat w złym dziale bo nie byłem pewien czy dać go tu.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja jestem zmuszony skrytykować je
wink.gif
. Wcale mi się nie podobają... Np.: te podłogi w Wieży Xardasa są mało realistyczne i nie pasują do mrocznego klimaty pomieszczenie. Te góry są jakoś zamazane i gorsze od poprzednich. Tylko może to pole uprawne wygląda ładnie, ale też mi coś: trawa na polu ze zbożem!?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja tak jak przedmówca je skrytykje i te mi się niezbyt podobają.Jakieś takie dziwne a ta podłoga u xsardasa to już najgorsze z tych wszystkich jest według mnie.Te góry i skały to już jakoś ujdą ale ta podłoga to nie.Ogulnie nie są fajne jeśli chodzi o moje zdanie.
 

Gor Na Bar

Member
Dołączył
7.5.2005
Posty
45
Mi też sie nie podobaja te normalne z gry sa bardziej realistyczne a mysle ze do tego wlasnie dorza tworcy zeby wszystko bylo bardziej realistyczne te textury nie sa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom