Team Fortress 2 - Od Dziś Za Darmo

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Nie wiem z jakiej okazji, ale Valve zdecydowało że od dziś TF2 będzie darmowe, dla każdego; grałem kiedyś jak był tzw. 'free weekend' na steamie, i muszę powiedzieć że gra jest genialna, świetna zabawa, no ale żal mi było na nią kasy i cieszę się że nie kupiłem :trollface:
w każdym razie można ją pobrać - oczywiście mając uprzednio steam - tutaj http://store.steampowered.com/app/440
jak dla mnie świetna opcja, będę grał na pewno, a Wy?
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja też na pewno pobiorę i zagram :cool:
Ciekawa opcja, może kiedyś dadzą Portala albo Half-life'a :trollface:
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Też sobie ściągnę, bo o grze słyszałem, tylko nie pamiętam danych do mojego konta na steam, a szkoda bo miałem CS'a 1.6 kiedyś kupionego, wiecie może czy po latach ten cs "straci ważność"?
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Chyba raz kupione gry nie tracą ważności i możesz na każdego kompa ściągnąć kiedykolwiek chcesz. :)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Chyba raz kupione gry nie tracą ważności i możesz na każdego kompa ściągnąć kiedykolwiek chcesz. :)
tak, możesz znając dane do konta kiedykolwiek ściągnąć, ale nie znając chyba gry nie aktywujesz drugi raz - będziesz musiał truć Steam support'owi, żeby odzyskać konto, ale mając ważny cdkey nie powinno to sprawić problemu;
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
No, no, ciekawe posunięcie. Trzeba z niego skorzystać, też dużo dobrego słyszałem o tej grze. Na pewno pobiorę :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No, ja już ściągam ;)
unleddh.jpg

Nie polecam dla ludzi ze słabym łączem.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czy ktoś wie jak zmienić w steamie docelowe miejsce pobierania?

krzytczy mi że mam za mało miejsca na dysku ;/ a ja nie mam już z czego odchudzać ;/ a chciałbym instalować na innym dysku gdzie mam miejsce ale nie ma nigdzie opcji. Download destination
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Musisz zainstalować steam na drugiej partycji - tam gdzie masz miejsce, bo on zapisuje gry w folderze Steam/steamapps .
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Też sobie ściągnę, bo o grze słyszałem, tylko nie pamiętam danych do mojego konta na steam,

Jak pamiętasz jakiego maila podałeś rejestrując się, to odzyskasz dane bez problemu, ja tak ostatnio zrobiłem i konto hula
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Musisz zainstalować steam na drugiej partycji - tam gdzie masz miejsce, bo on zapisuje gry w folderze Steam/steamapps .

Wpadłem na ten pomysł i nadal jest to samo mimo, że miejsce jest...
 

Gael

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
23
Gram w Tf 2 od wczoraj i muszę powiedzieć że... Ta gra jest genialna :D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ja jeszcze muszę poczekać parę dni, zanim będę mógł zagrać. Ogólnie dla Wieśka pousuwałem ze Steama kilka fajnych gierek, które czasami zapełniały nudę.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
A mi się nie chce TF2 łączyć z serwerami... przez automat w grze w ogóle nie znajduje serwerów i ciągle każe czekać, a z zewnętrznego ip też się nie da. Hm.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
A mi się nie chce TF2 łączyć z serwerami... przez automat w grze w ogóle nie znajduje serwerów i ciągle każe czekać, a z zewnętrznego ip też się nie da. Hm.

Zapora ci nie blokuje?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nie, wyłączyłem ją. Z tego co wiem to Cedric też ma taki problem.

EDIT:

Jakimś cudem się wszystko naprawiło... Lol :D
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
nie ty jeden, znajomy też tak ma, mi czasami znikają ale raczej mam, nie wiem czy wyszukujesz z filtrami - jak tak to spróbuj bez, bo serwery jakoś szaleją i większość ma powyżej 150 ms : o
jak nie pomoże... to trudno :trollface:
 
Do góry Bottom