Tarcza Runiczna

Status
Zamknięty.

Robharr

Debile
Dołączył
18.3.2007
Posty
33
Czy wiecie może gdzie można znaleść tarcze runiczną.
Wiem że taka istnieje, ale nie wiem gdzie można ją spotkać.
Wydaje mi się że gdzieś w Nordmarze, ale nie wiem dokładnie.
Jeżeli wiecie to mi POWIEDZCIE PROSZE

I Z GÓRY DZIĘKUJE
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Chyba jest w Varant, Ishtar w komnacie Zubena nie jestem pewien. :unsure:

Sprawdź jeszcze w przypiętym temacie "Szukasz Jakiegoś Nowego Miecza, Nowej Tarczy Itp?"
Tam powinno pisać. ;)

Pozdrawiam ;)
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Nie da się dokładnie powiedzieć w jakim miejscu jest ta tarcza, Otóż zależy to od ilości otwartych przez Ciebie skrzyń. W pewnym temacie jest napisane w której z koleji skrzynie trafi się dany przedmiot. Ja ową tarcze znalazłem w Vengardzie w skrzyni na schodach. Pamiętaj, że skrzynia ma nosić nazwę "skrzynia" a nie np. "metalowy kufer" czy "kufer".
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Rzeczy typu broń i tarcze są ulokowane w różnych i przypadkowych miejscach :) To jest właśnie fajne w grze, że gdy któryś raz ją przechodzimy to musimy wszystko otwierać i sprawdzać bo nigdy nie wiadomo co gdzie i jak :p Ja np. w jaskini ze skradającymi się Ogrami koło Trelis (zadanie od Thorusa) znalazłem nieuszkodzony miecz paladyna :D a mój kumpel np. go tam nie miał :) Tak samo z rudą i sztabą z magicznej rudy :D Nigdy nie ma ich w jednym i tym samym miejscu :p To powoduje, że gra nie jest monotonna w sferze artefaktów, broni itp :)
 

gerlah

New Member
Dołączył
3.3.2007
Posty
3
Ja znalazłem tarcze runiczną na wybrzeżu na południe od Kap Dun w jaskini. W jaskini są też dwa smoki. A tarcza jest ok, lepsza od tarczy palladyna. Zgadzam się jednak z przedmówcami, że przedmioty są losowo rozmiesczane . Spróbować jednak możesz.


OFFTOP ?
Warn, pozdro - doc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom