Tapety

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Powiem Ci że tapetki są fajne ale jest jedna rzecz wszyscy chyba juz o nich wiedza! Ja już je mam dość długo i myśle że inni tez już je widzieli. Każda strona o gothicu już je ma (chyba) bo moja napewno
smile.gif
No ale jak ktos ich jescze nie widział to fajnie bo moga sobie popatrzec
wink.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No szczerze mówiąc to ja pierwszy raz widzę te tapety i według mnie to nie są jakieś rewelacyjne , najbardziej podobają mi się ta z Xardasem i ta z napisem Gothic 3 , a reszta tapet to dla mnie takie jakieś ....no po prostu nie podobają mi się.
laugh.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja też widzę te tapety po raz pierwszy, ale mi one się podobają. Większość jest zrobiona na podstawie screenów które już wcześniej widzieliśmy, ale są one według mnie bardzo fajne. Tak jak Smokowi-Ożywieńcowi, najbardziej podobają mi się tapety z Xardasem i Napisem Gothic 3.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
W sumie to od dawena wiem o tych tapetach i raczej dużo więcej i wiele osub o nich wiedziało dużo wcześniej niż napisałeś ten post.No cuż tapetki są fajne bo co tu dużo ukrywać.Choć nei wszystkie ale fajne.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
ja niewidziałem tych tapet ale sa wypaione!
biggrin.gif
biggrin.gif
Mam nadzieje ze za pare tygodni dadzą wiecej screenshotów!
tongue.gif

Pozdrawiam
smile.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
TE napisy i atworka z xardasem juz mialem a zareszta dziekuje ci sebi sa zajebiste
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Słabe te tapety, jedynie ta pierwsza mi się podoba z logiem G3 a reszta ... reszta jest słaba.
 

Balian

New Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
8
EE tam tapety sa swietne wybrydasz:p:p:p mi sie tam bardzo podobaja wszytkie jak wleb strzelil
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja te tapety widziałem, ale i tak są świetne, najlepsze są z Xardasem i tym napisem, poprostu wypas
biggrin.gif
.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja się wam przyznam, że z tych wszystkich tapet, które są tam pokazane, to widziałem tylko kilka... Ale już nie mówmy, kto ile widział, bo się nam tutaj jarmark jakiś zaczyna robić, no serio
biggrin.gif
... Dobra, najlepszą tapetą stamtąd, wg. mnie, jest ta z Xardasem i z tym kolesiem, no wiecie którym
rolleyes.gif
...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmmm w sumie nie złe. Logo Gothica 3 jak najbardziej wypasione. A pozostąłem hmm Xardas tesh nie jest zły, Ten pełzacz czy co tam to nawet ujdzie. Ta z tym Orkiem w ostatecznośći. Ale to z tym człowiekiem północy i pozostałe, to nie bardzo. Ale mimo wszystko danke za link bo ja ich jeszcze nie widziałem.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Mi się zabardzo te tapet niepodobają może ciut ta z logiem gry reszta taka sobie a ta z ty Xsardasem najmniej mi się podoba .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom