Tajemniczy Wędrowiec

Status
Zamknięty.

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
Nie było Tajemniczego Wędrowca jak odprowadzałem karawanę wędrowców z Geldern do Silden, spotkałem go dopiero za Świątynią obok Trelis (gdzie wcześniej w podstawce by mały obóz buntowników) , ale nie ma z nim żadnych linij dialogowych, a w jaskini był amulet Cor Caloma i pakunek wędrowca (mam już 2) ale z nim nie można gadać- patch 1.0.89.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Bo to jest bug. Generalnie proponuję Ci poczekać na patch do G3ZB o nazwie Edycja Rozszerzona, która ma eliminować większość błędów, włącznie z Czarnym Magiem i większością innych. Patch ten wyjdzie lada chwila, więc radzę się uzbroić w cierpliwość i zagrać już w naprawioną wersję Zmierzchu Bogów.
 

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
Ok to chyba poczekam, ale miał wyjść w 2010 i się wiadomości urwały, niedawno dopiero pierwszy film niewiele pokazujący :).
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Na tę chwilę ukończono 98% prac nad patchem, więc wydaje mi się, że niedługo zawita pod strzechy ;).

Zresztą, niedługo wyjdzie gazetka forumowa, a tam tej sprawie będzie poświęcony cały artykuł. Zapraszam do czytania, gdy już będzie dostępna.

Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom