Tajemnica Mazina, Kupca-asasyna

Status
Zamknięty.

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Dostałem tą misje rozmawiając z Mirzo, powiedział mi że nie zdradzi mi skąd bierze swoje towary. Wiem że jego brat Mazin zdobywa dla niego artefakty w jakieś kopalni, lecz ja niewiem w jakiej kopalni.

Proszę mi opisać gdzie ta kopalnia się znajduje.

Pozdrawiam
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Wychodzisz z Geldern brama z ktorej droga prowadzi do Trelis. Trzymaj sie prawego zbocza gory a po pewnym czasie powinienes zobaczycz kamiennego golema i wejscie do jaskini w ktorej siedzi ten caly assasyn ;)

~Pozdrawiam
Filip3k
 

Silas

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
33
29. "Tajemnica Mazina, kupca - Asasyna"
Mirzo, Asasyn, którego miałeś już okazję poznać w rozmowie z Tobą powie Ci, że ma wspaniały sposób na znalezienie artefaktów, ale nie powie Ci bo nie ufa byle komu. Ty jednak postanawiasz się dowiedzieć skąd ów Asasyn bierze swoje towary. W celu rozwikłania zagadki udaj się pobliskim wyjściem z Geldern (w stronę Trelis) i idź w prawo w las. Powinieneś trafić na grupkę ogrów, które oczywiście zabijesz. Idąc dalej powinieneś zobaczyć wejście do jaskini. Tam w środku po lewej stronie zaatakuje Cię kamienny golem, u góry natomiast spotkasz brata Mirzo, Mazina. Dowiesz się, że on dostarcza Mirzo towary i że ma pełne ręce roboty. Wróć do Mirzo i opowiedz mu o wszystkim.[/i]
Zdobyte doświadczenie: 2000
Zdobyta reputacja: Geldern +4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom