Tabliczki Beliara

Status
Zamknięty.

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
mam pytanie:

czemu mimo, że jestem z Beliarem, to nie moge sie nauczyć wszystkich jego czarów ????????????
trzeba mieć jakieś tabliczki czy co ?


pomóżcie pliiiiis ;)
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Sądzę ,że nie masz wystarczającego poziomu Prastarej Wiedzy.A jeśli masz to nie wiem.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Chyba tych najsilniejszych czarów można używać tylko ze zwojów(przywołanie Pioruna i coś tam jeszcze),bo widzę już któryś z kolei post,o magię Beliara,więc już któraś osoba nie może się tego nauczyć.Ale napewno nie wiem bo nigdy nie grałem magiem po stronie Beliara.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Mam 700 prastarej wiedzy i 15 LP. Tylko jak się uczysz jakiegoś czaru, to masz jakby kwestie z jego nazwą. A niektórych czarów nie ma !
Natomiast w instrukcji pisze, że można się uczyć czarów na 3 sposoby:
- chramy (Innosa i Beliara)
- nauczyciele ( Adanosa)
- tabliczki - podchodzisz do chramu , dajesz tabliczkę i się uczysz.

Nie wiem, czy to kolejne niedociągnięcie fabuły G3, czy serio są jakieś tabliczki, a jeśli tak to gdzie je zdobyć ???
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
najsilniejszych czarów Beliara można się nauczyć po rozmowie z nim w świątyni w bakareshu składając artefakty Adanosa (w zwykłych kapliczkach-jest to przywołanie błyskawicy i jeszcze jakiś jeden czar nie pamiętam).A z tymi tabliczkami sprawa jest taka,że można je w grze kupić albo od kogoś dostać,tylko że one podnoszą tylko poziom prastarej wiedzy a nie uczą czarów.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wiem, ze mozna ale u mnie nie ma takiej opcji ! Moze mam zle zainstalowana gre, albo to kolejny pier*****y bug !Ja już sam nie wiem. Boże, ile ta gra mi nerwów zszarpała...
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
To jest tak ze jakis czar dostajesz za droge np u Innosa meteor, jak adanosa to vatras moze cie nauczyc babla czasowego a u beliara chyba przywoalnie blyskawicy.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wiem, wiem, wiem ! Ale ja już byłem u Beliara, dałem mu artefakty i w ogóle cacy ! Ale jak podchodzę do jakiegoś zwykłego chramu to nie ma tam opcji czarów:
1. Przywołanie błyskawicy.
2. Noc w dzień.
3. Armia ciemności.

Gdzieś czytałem, że jak gość duzo razy uzywal blyskawicy to mu się zrobiło przywołanie. Ale to chyba bardziej bug niż zamierzony precedens.
 

maak

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
16
ja jakos bez niczego bylem po zlej stronie po stronie beliara bylem assasynem i jakos wszystkie magie beliara sie nauczylem :p :p :p :p
 

maak

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
16
niema zadnych tabliczek bez niczego mozna ja zrobilem tak ze jeszcze nie bylem po zadnej stronie zlej dobrej

nazbieralem pkt nauki poszlem do chramu innosa beliara i moglem wszystko co hcem energie zyciowa

magie wszystko nawet nauczylem sie armia ciemnosci itd
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
zgadzam się z tym że mogłeś się nauczyć wszystkich czarów oprócz tych najlepszych dostępnych po wybraniu jednej ze stron...ale nie wiem czy wiesz że zamysł twórców był taki,że armia ciemności jest to czar który można się nauczyć TYLKO po obraniu drogi Beliara(a poza tym i tak nie dało się go nauczyć z kapliczek,bo twórcy tego nie dodali.może to jakis patch poprawia nie wiem).Więc prosze Cię nie mów że udało Ci się nauczyć armie ciemności,której nie da się nauczyć po obraniu ścieżki,a tym bardziej przed obraniem jej -_- Żebym Ci uwierzył musiałbyś mi podesłać screena z księga czarów,gdzie "niby" masz nauczone tą armię ciemności.

http://gothic.org.pl/forum/index.php?showt...mia+ciemno%B6ci - tu masz kolego temat,w którym wszystko jest jasne w tej kwestii.Zwój możesz mieć,ale czaru nauczonego nie.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Posłuchaj mnie Miistek uważnie: nie pier**l mi tu, że można mieć wszystkie czary od wszystkich bogów ! I to jeszcze przed obraniem jakiejkolwiek drogi, bo to po prostu nie możliwe !
P.S. I gdzie te screeny ?
 

aleksander6991

New Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
8
a ty wiesz gdzie zdobyć zaklęcie Armia Ciemności w G3??na varancie?myrtanie?czy nordmaże?i przy jakim mieście?
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Zwoj z zkaleciem armia ciemnasci mozna znalesc w skrzyniach z bronia.Ja tak znalazlem 3 zwoje jesli chodzi o wyuczenie sie tego czaru do sie nie da;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom