Szybki łącze ;)

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
:blink: szok .!

Fajnie nawet .. babcia może sobie ściągać filmy w DWIE sekundy :/ ..
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Ciekawe jaki ma ping xD

Co z tego że ma takie łącze skoro i tak dzisiejsze dyski nie potrafiły by tak szybko zapisywać danych.
Może kiedyś (za 50lat xD ) i w polsce będzie ataki internet ;]



Pozdro
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ping -700 na mocno zatłoczonym serwerze. Dobre.
A teraz powiedzta mi jakie są koszta takich udogodnień. Podzielić to na 40 osób w bloku, każdy średnio po 1gb i możesz cieszyć się najszybszym netem w mieście tanim kosztem (dzielone przez 40 to jednak spora redukcja aye? : P).

Numer do autora tego łącza plax?
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Normalnie szok!!
Ja mam 1mb/s i net nawet szybko chodzi, a co dopiero 40000 razy szybciej...
Ja tez chce takiego kompa xD
Ale ile to kasy musialo koszowac? Oj, napewno duzo :)
Dajcie nr do jej syna heh, to se tez taki zrobie :p
Babka miala szczescie.

P.S. O ile pamietam, to ona miala 75 lat, tak?? I jeszcze w kompach siedzi??? xD Dziwne troche hehe
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:!
Neostrada może się schować.... A tym bardziej moja sieciówka :/... Też chcę takiego neta!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe jak to zrobił i jakiego ma kompa że nadąża za netem...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
Ja mam 1mb/s i net nawet szybko chodzi, a co dopiero 40000 razy szybciej...
Ja tez chce takiego kompa xD


To nie komp tylko łącze jak już :)
Bo jak sam informatyk psał - największy problem miał z zaisntalowaniem wina na jej sprzęcie.
CYTAT
Neostrada może się schować.... A tym bardziej moja sieciówka :/... Też chcę takiego neta!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe jak to zrobił i jakiego ma kompa że nadąża za netem...


Kiedyś i do nas takie coś wejdzie, jak widzisz już ludzi ida w tym kierunku, informatyka wykupi firma i interes pójdzie w tym kierunku :)
Uwierz mi są teraz takie dyski, procki itd ( w fazie testów bądź dla zajebiście bogatych), że nasze sprzęty przy tym są z epoki kamienia łupanego.


CYTAT
Co z tego że ma takie łącze skoro i tak dzisiejsze dyski nie potrafiły by tak szybko zapisywać danych.


Dyski obecne nie, lecz takie, które mają po kilkaset terabajtów działąjących na szybkich łączach itd są jak najbardziej w stanie :0
A i takie dyski już są :) lecz na razie nie produkowane masowo, bo reszta podzespołów jeszcze nie zrobiona pod taki dysk :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Co ona z takim łączem zrobi ;o Wątpie ze siedzi duzo na kompie ( jeśli wogole siedzi ) albo ze gra w jakies internetówki...
Nie mniej jednak do dnia dzisiejszego nawet nie śniłem o taki łączu. Przecież tym można "wykarmic" caly polski naród...
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Wydaje mi się że zrobił tak jak kiedyś znajomy mojego ojca. Ze połączył kilka łącz ze sobą, pamiętam jak podajżę z 6 lat temu zazdrościłem temu panu (koledze mojego ojca) że sciąga film 800mb w 2h, okazało się że jak miał połączone 7czy 8 łąćz to miał internet 1mb/s ;]


Pozdro
 
Do góry Bottom