Szukanie

Status
Zamknięty.

Orcish_Pl

Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
50
Korzystałem z wyszukiwarki i kiedy wszystko wypełniłem to wtedy ciągle wyskakiwały błędy !!!
Słowa kluczowe i inne tegesy. WSZYSTKO UZUPEŁNIŁEM I NIC!!!

nie rozumiem tego.... może admin mi pomoże ???
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (Orcish_Pl @ 17-12-2005, 19:36) Korzystałem z wyszukiwarki i kiedy wszystko wypełniłem to wtedy ciągle wyskakiwały błędy !!!
Słowa kluczowe i inne tegesy. WSZYSTKO UZUPEŁNIŁEM I NIC!!!

nie rozumiem tego.... może admin mi pomoże ???
Poprostu pewnie niema tego czego szukasz na forum i spróbuj dokładniej opisać swój problem (jaki błąd ci wyskakuje itd.). Ja zawsze jak czegoś szukam wpisuje tylko słowo i nie bawie się w inne opcje (są też wyjątki). Najlepiej jeszcze raz wszystko przeczytaj i spróbuj jeszcze raz.
 

Orcish_Pl

Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
50
No dobra zrobiłem szukanie dziwnych rzeczy w ,,Gothic 2 o grze'' sam robiłem tam temat i nadal BŁĄD!!!

a może po prostu spytam sie kacperexa???

PZDR
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
A może po prostu tematu nie ma? Czasem chodzi jeden taki podły moderator i wywala każdy temat, który mu się nie spodoba... oczywiście sam nie pamięta, jakie przestały istnieć, bo za dużo ich.

Dobrze... przypomniałem sobie, temat szybciutko wyrzuciłem, ponieważ było podobnych mnóstwo.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Orcish_Pl @ 17-12-2005, 19:39) No dobra zrobiłem szukanie dziwnych rzeczy w ,,Gothic 2 o grze'' sam robiłem tam temat i nadal BŁĄD!!!

a może po prostu spytam sie kacperexa???

PZDR
Napisz jaki masz błąd dokładnie bo nie wiem jaka jest jego treść i zbytnio pomóc Ci nie mogę.
A tematy stare itd. zostają wywalane. Tak, więc mogłeś zakładac jakiś temat, ale na forum, już go nie znajdziesz.

Pozdrawiam
 

Orcish_Pl

Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
50
aha ok bo szukałem tematu który niedawno założyłem i ciagle wywalało bład.

P.S do kacperexa

Sorry ale ja jestem od niedawna użytkownikiem na tym forum i nie znam sie na zasadach panujących w gothic.up

Jeśli byś mógł to przyślij mi na gg zasady z g.up ok?

z góry thx


GG. 8243570
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zasady gothic.up http://www.gothicsite.vel.pl/forum/index.php?act=boardrules

A po za tym nie spamuj, nie pisz postów takie, jak aktualnie wychodzą spod twojego nicka. I co dalej w prawym rogu jest takie coś "edytuj". Nie musisz pisać nowego posta, abyś coś dodał. Zanim założysz temat użyj opcji szukaj.
To takie ogólne postanowienia. Najważniejsze jest, żebyś znał regulamin i zgodnie z jego zasadami pisał na forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom