Szponik

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam pytanie.Kiedy mam więcej zręcznosci niz siły a zdobęde szpon beliara to on tez bedzie wymagał zręcznosci??I jeżeli jestem łowca smoków który pakuje tylko w zrecznosc,miecze jednoręczne i luki to jaki sprzęt jest dla mnie najlepszy??
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Szpon Beliara nie ma wymagan. A jak grasz łowcą smoków to najlepiej pakuj w siłe i bronie jednoręczne, a później w bronie dwuręczne. Nie pakuj zbyt wiele do zręczności :!:
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Że niby jak ma pakować w miecze jednoręczne,a POTEM w dwuręczne.Gucio grałes kiedys w gothica czy tak tylko piszesz?
tongue.gif
Przecie wybierasz jeden styl walki i tylko w niego pakujesz.Pakowanie w 2 to jest ZUPEŁNA strata punktów Nauki :]
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
CZasmi jak pakujesz w jeden styl np broń-jednoreczna to 2 ęcznje uczysz się potem automatycznie dlatego ja radzę pakować w 2 ręczną. :twisted:
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
Hmmm. Wiesz nazgul też tak myślałem ale to był błąd. Radzę wszystkim wybrać np. KUSZE i 2H i w to pakować a nie po 40% w każde wpakować bo to sensu żadniego nie ma. Chyba że na początku pakujesz tylko jakieś 20% w tedy to jeszcze nie przestępstwo ale dalej się nie opłaca !!
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
szpon beliara nie wymaga siły ani zręczności najlepiej łowcą smoków ćwiczyc siłe broń jdnoręczńa a zręczność tobie tak bardzo nie potrzebna to sie przydaje do łuków i kusz
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Najlepiej pakowac w broń 1h bo to nią będziesz się na początku posługiwać
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Jesli jesteś łowcą smoków to lepiej pakuj w siłe przyda się do mieczy jakichś lepszych (jeśli nie używsz szponu, chociaż do kusz też się przydaję) Jeśli chodzi o bronie najlepiej pakuj w dwuręczną, bo jak zauważyli moi poprzedicy to nieopłaca się ładować w dwa rodzaje broni, poprostu strata punktow :evil:
 

w1n0

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
26
ja w NK ide w jednoreczna(TYLKO!!!!)tak jak mowili poprzednicy ladowanie w 2 rodzaje broni to marnotractwo punktow tak samo jak bys szedl w luki i kusze naraz a to czy wybiezesz miecz jednoreczny czy dwureczny nie ma az takiego duzego znaczenia i tak czy tak na wyzszym poziomie bedziesz wszystkich siekal w G2 poszedlem raz w dwu a raz w jednareczna i za kazdym razem bylo GIT tu wybralem jedno bo na dobry dwureczny mieczyk jest potrzebne duzo sily
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
A tak przy okazji do wybierając bronie 1h nie mamy zbytnio dużego wyboru mieczy na końcu gry.Czym walczycie po Szponie beliara czy zostajecie przy nim az do końca?Bo nie wiem a juz jestem w 3 rozdziale a od 1 walcze ciągle Mieczem mistrzowskim
biggrin.gif
i myśle ze do końca gry mi starczy...No chyba ze dostatecznie ulepsze szponik
biggrin.gif
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Szpon Beliara miota... pomimo, że mając 27 lv mam nim 99 obrażeń, którszy zasięg niż miecz mistrzowski, to błyskawica, na którą aktualnie mam 30% szans, zadaje obrażenia podobne, jak nie większe niż uderzenie krytyczne i wymiata... Ork Wojownik przy dużym szczęściu schodzi na 4 strzały... tylko, że trzeba sporo HP poświęcić - na moim 27 levelu było to 50 HP + co poziom jak się go koksuje trochę się traci... ale i tak się opłaca...
 

Beastmaster

New Member
Dołączył
7.3.2005
Posty
18
Szpon to fajna brn bo nie ma wymagan i nawet platfusiarski mag (pod wzgledem zrecznosc sila moze go uzywac)
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Mag moze uzywać Szponu beliara ,tak?Założe się że sobie tylko tak strzeliłes że może go używac bo tak naprawde magiem NK nie przeszedłes.Wiec zapamiętaj: jak mam zdobywa szpon beliara i jak próbuje go ulepszyć to on automatycznie zamienia się w wybraną rune.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom