Szkice By Vas

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Mi się bardzo podobają. Może jest parę skrzywień, nieproporcjonalności itd., ale naprawdę masz potencjał. Świątynia chyba najbardziej mi przypadła do gustu. Chodzisz na jakieś dodatkowe zajęcia z rysunku?
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Nie - mażę sobie tylko w domu :p Te rysunki akurat narysowałem, gdy nauczycielka powiedziała, że mogę mieć 6 z plastyki, "tylko muszę coś jej przynieść". Poza tym niby mam jeszcze parę, ale średniej jakości :p\
Na zajęcia dodatkowe może zacznę chodzić na wakacjach ;)
Postaram się na dniach coś jeszcze narysować i wrzucić...
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Mi tylko asasyn się nie podoba. Ten nóż taki dziwny i te ręce. Najfajniejsza ta ostatnia, taka zagadkowa. Można sobie wyobrazić wiele "zakończeń". Np. brak oka (ciekawe Vas skąd mi to na myśl przyszło? XD), poszarpane ucho, albo metalowa maska (coś a'la maska Hollowa Ichigo z Bleach). No efekt naprawdę jest super.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Te szkice są świetne....

Świątynia jest the best... Te napisy na kolumnach, te piękne, 'wykropkowane" wejście :D Szczerze mówiąc, lepiej mi się podoba w zmniejszonym rozmiarze xD 10/10

Assasyn - ten mi się wydaje taki dziwny... Głowę ma śmieszną :p I taki jakiś nie proporcjonalny trochę.. Najardziej podoba mi się sam sposób wykonania tułowia i mieczyk fajny xD 7/10

Wiedźmin - Piękne... Jak się przybliży, to widać, że wszystko jest dopracowane i każdy szczegół wyróżniony... bardzo ładnie się prezentuje także pomniejszone :p Najlepiej podoba mi się fajnie narysowany kontur twarzy :p 10/10
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Jeśli chodzi o mnie no nie potrafię narysować nawet najprostszej rzeczy, zawsze wychodzą bohomazy, ale z racji iż moja siostra skończyła liceum plastyczne wiem jak wyglądają naprawdę dobre szkice.

Świątynia – nie podoba mi się zbytnio, za dużo wolnej przestrzeni, najgorsza z twoich przedstawionych prac moim zdaniem.

Assasyn – trochę lepiej prezentuje się od poprzedniego szkicu, choć wiele mu brakuje.

Wiedźmin [?] – Niewątpliwie najlepsza z twoich prac, podoba mi się, tutaj nie mam zastrzeżeń.

Wg mnie masz talent i powinieneś się rozwijać, jednak trzeba mnóstwo pracy i samozaparcia. Nie mówię, że Ci tego brakuje bo nie znam sytuacji jednak na pewno może być o wiele lepiej i tym samym bardzo dobrze.
 

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
Świątynia - ten ułamany obelisk czy coś jest nie proporcjonalny, poza tym nie widze błędów. Bardzo podobają mi się napisy na ów obeliskach :p

Assasyn - Rysowanie postaci jest trudne, to tez rozumiem iz nie może być ona a pierwszym razem ładna.

Wiedzmin - Genialne cieniowanie, reszta tez ładna. Trochę mało szczegółów - albo skan zawinił.
 
Do góry Bottom