Szata Czarnego Maga

Status
Zamknięty.

XTC

New Member
Dołączył
15.9.2007
Posty
6
No więc przechodzę grę już po raz drugi, tym razem ścieżką Beliara, no i tym razem nie wojownikiem, acz magiem, czarnym magiem. Problem w tym, że nie znalazłem nikogo kto by mi sprzedał szatę czarnego maga ani kostur... Umiem prawie wszystkie czary z zakresu Beliara, nauczyłem się posługiwać kosturem oraz nauczyłem się także tych umiejętności związanych z szatami itd. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie kupić szatę czarnego maga oraz kostur? Z góry dzięki.

P.S. Nie znalazłem podobnego tematu na forum.

Pozdrawiam.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Nie wiem o co dokładnie chodzi z tą szatą czarnego maga. Taka, którą noszą magowie-asasyni można bodajże kupić pod szyldem "Elitarny pancerz asasyna". Takiej, którą ma Xardas bez kodów nie dostaniesz. O kosturze zaś za dużo, a właściwie nic Ci nie powiem.
 

XTC

New Member
Dołączył
15.9.2007
Posty
6
Hmm nauczyłem sie tych wszystkich umiejętności, posługiwanie kosturem, odbijanie czarów itd., oprócz tego mam 260 prastarej wiedzy, a tu... lipa :/. Elitarny Pancerz Asasyna to ja mam, chodzi mi o szatę, taką jak ma Xardas. I koniecznie potrzebny mi jest kostur, bo ja ledwo co mieczem umiem machać (czasem, w ostateczności muszę walczyć w zwarciu). Niech mi ktoś jeszcze powie, że nie można kupić kostura ani szaty, to chyba wyślę bombę do tych od G3...

Pozdro.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Juz dawno grałem, ale wydawało mi się kostur można kupić u jakiś orków i nie jest on wcale tani. Poszukaj w sildren i w geldern.
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
szata xardasa jest niemozliwa do zdobycia legalnie bez kodow tak samo jak szata zubena... jedyne szaty jakie mozesz miec to maga ognia, maga wody, druida i ciezki pancerz asasyna aha i jeszcze wdzianko koczownika... co do kosturow to na pewno mozna kupic u orka w faring... jest w domku po lewej stronie od wejscia do zamku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom