Sytuacje które was wkórzają w gothicu II

Status
Zamknięty.
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Mnie niektóre sytuacje naprawdę wkurzają np. raz wpadłem w ścianę i nic nie mogłem zrobić. Albo raz zapadłem się w chodni w Khorinisb i tak spadałem i spadałem aż nagle znowu byłem nad miastem. Już zadowolony że uszło mi płazem patrzę na ekran iswoje zwłoki na chodniku. Takie :x wkurzające że hej. Wy też napiszcie swoje wkurzające sytuacje , OK?
 
A

Anonymous

Guest
Poszedlem w III rozdziale zabic czarnego trolla.............zrobilem sobie 5 szkieletow......... no i go niezle poturbowalem(trolla) wracam sie do tego goscia co stoi niedaleko( uczy patroszenia zwierzyny) i moje inteligentne szkielety go zaatakowaly......... on padl a ja musialem wczytywac gre od poczatku III rozdz. poniewaz zabily go gdy rozpoczolem rozmowe i wszystko sie zacielo!!!!!!!! CTRL+ALT+DEL i zakoncz aplikacje..... tylko to pomaga......niestety.......myslalem ze trzasne monitor o sciane :!:
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
ja często wpadam pod ziemie i nie moge wyjść
biggrin.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
a ja w przedostatnim rozdziale miałem 29 poziom i mi sie sejwy usunęły!!!!
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Mnie wkurzają wszystkie złe bugi, i jak w savach coś się miesza...
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
taa

jest takie miejsce w khorinis jak idziesz do portu drogą do koszar na prawo jak wychodzisz z kosza rto toam jak skoczysz z muru możesz sie przeteleportować przez ziemie i spaść do kanałów jako trup
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Mnie to najbardziej wkurza jak wale w kowadło i mi się kamerka zacina, zostaje widok kowadło i nie moge sie ruszyc!!! Nawet wtedy gry nie mozna wyłączyc! :evil:A jak sie jeszcze dawno nie save'owało to wogole... :evil:
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
a mnie najbardziej wkurzylo ze jak bylem najemnikiem to dostawalem kase od onara a ten zamiast mi dac 40 sztuk zlota to mi je wział
sad.gif
sad.gif
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Denrwujący bywają goście, którzy się do nas przyłaczają. Wystarczy na chwilę takiego spóścić z oka, a już facio na jakimś drzewie się zawiesza, gubi się lub spada w przepaść
smile.gif
Często zdarza się naszym towarzyszom porywać na znacznie silniejszych od siebie przeciwników, i zanim zdążymy takiemu biedakowi pomóc, to ten dostaje dwa strzały i po balu. Raz też mi się zdarzyło zakończyć z kimś rozmowę, i mogłem normalnie grać dalej i pójść moim bohaterem, gdzie zechcę... Kłopt w tym, że kamera pozostała na moim rozmówcy
laugh.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
a mnie....

niby drobnostka ale nie cierpie jak mam dwuręczną broń i chce ją wyjąć postać tylko rekami rusza broń dalej znajduje sie na jego plerach :? (ork podbiega i po mnie)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Mnie najbardziej wkurzyl jeden bug. Otórz jak chcialem gadc z jakims kolosem na farmie onara, to mi sie ustawił taki widok jak w rozmowie, ale... Możliwości rozmowy po prostu NIE BYŁO! jedyne co mogłem zrobić to wyciagnąć broń lub ją schować. Nie działało wychodzenie do menu. Jedyne wyjście to reset kompa. A właśnie miałem zapisać gre... :cry: :cry:
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Mnie wkurza jak z kimś gadam i nagle mi sie kom zawiesza :evil: Poprostu znikają jakiekolwiek napisy i bezimienny stoi w miejscu :evil:
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Mnie denerwuje robienie mieczy, smażenie mięsai inne tego typu prace. Jedna sekunda i wykonane....
 

guru

New Member
Dołączył
26.9.2004
Posty
10
Mnie wkórza to kiedy ide z owcą do klasztoru a ona tuż przed mostem spada w przepaść
 
A

Anonymous

Guest
Wise_Shadowbeast

a mnie to, ze jak się czegoś zapomni to trzeba zasuwać pół wyspy by to odwalić, aż kusi by kodów użyć :cry:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom