System Walki

Status
Zamknięty.

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597

I co myślicie? Ja uważam, że powrócił stary dobry system z GI i GIINK :D Niby stary i archaiczny, ale dla fanów na pewno będzie dużo lepszy niż ten w G3 :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No nie wiem, nie zachwyca to mnie. Taki standardowy system walki. Bez rewelacji. Zaczyna mnie to powoli nudzić. Poza tym te stękanie, jakby ni siedział w krzakach od tygodnia. dobrze, że podczas gry niekoniecznie zwracam uwagę na ten aspekt gry :).

Mnie zaciekawił ten potwór. Fajnie wygląda i ciekawe walczy, chowając się w skorupę.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
System walk jakoś mnie nie zachwycił...Może jak zagram to zmienię zdanie ;)
I tak jak ZIga zainteresował mnie potwór...a dokłądnie skorupa którą miał i gałęzie na niej...ciekawe rozwiązanie ;)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
No cóż, wydaje się realistyczny - tzn. na najsłabszym poziomie stylu walki postać walczy jak prostak :D
 

oleG

Member
Dołączył
5.5.2009
Posty
51
Jak na początku walił mieczem to myślałem, że wyszedł metin 3 xD
Stwór jest bardzo ciekawy jak i gra ;)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Stwór racja, może ruchy są trochę drewniane, sam to przyznam,ale dla mnie system walki z GI i GII to świetny pomysł na kolejny powrót do korzeni :D
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mi się tam podoba. Nie oczekiwałem rewolucji i pewno jej nie dostanę.
Stary sprawdzony system ze starszych cześci Gothica osobiście bardzo przypadł mi do gustu. Jak widać Risen czerpie z niego garściami. Może jest sztywno, bez tego flo, ale mi to tam odpowiada. Dla mnie ma być prosto i intuicyjnie ;)
 

Baal Cadar

Obywatel
Dołączył
30.8.2009
Posty
139
Ja tak samo jak Kac.
Mi się podoba aktualny styl walki, no tak, nie jest 'tłusty' jaki powinien być, ale warto wrócić do starych czasów ;)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Gothic to nie Devil May Cry - system walki powinien być solidny i w miarę realistyczny :) Nie jakieś powietrzne akrobacje, czy inne głupoty, walka powinna wyglądać mniej więcej tak jak prawdziwa (pomijając magię i miksturki) :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom