System Reputacji

Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Cześć.
Piszę ten temat, bo tęsknię trochę za reputacją na Gothic Up. Niby jest, ale nie działa poprawnie. Moja propozycja polega na tym, byście
a) naprawili reputację i dodali minusy
b) usunęli reputację, jeżeli nie da się jej naprawić
c) dodali nowe rangi do reputacji (mogę napisać na PW, jeżeli trzeba by było)
Czego? Po prostu- pomocny lub fajny post byśmy "splusowali", spam lub inny szajs- minus. Jest reputacja na innym forum IPB i działa dobrze, prawie każdy post ma jakiś punkt (rekord- facet z ~ -700 repu ;p). Byłaby ona swego rodzaju nagrodą za pomaganie, a pewnie wielu ludzi ścigałoby się na punkty i chętniej odpowiadało na forum.
Pozdrawiam ;)
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
yba dobrze wiesz, ze kazdy reputacja byndzie sie bawil, walac sobie i wybranym ludzion po 100 plusow czy minusow

wywalic ten szit
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Limit punktów dziennie można wprowadzić, np. max. w 1 dzień ktoś mógłby postawić 10 plusów i 10 minusów.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
yba dobrze wiesz, ze kazdy reputacja byndzie sie bawil, walac sobie i wybranym ludzion po 100 plusow czy minusow

wywalic ten szit

Obawiam się, że w tym przypadku Nau prawdę mówi. Na pewno będziemy mieli odsetek ludzi, któzy będą się nią bawić. Minusów nie będzie bo i po co. Spam? Są moderatorzy od usuwania spamu. System nie przeszkadza nikomu, żeby go usuwać. Moim zdaniem to brak doinformowania użytkowników, o takiej możliwośći. Nam starym być może nie chce się w to klikać.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jeżeli chcecie, to mogą zakręcić się w tym temacie. Ale jak tylko V o tym mysli, to dla mnie za mała motywacja jest :).
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Moim zdaniem obecny system jest najlepszym jaki może być. Wystarczyło tylko go wypromować wśród nowych.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
To ja dodam od siebie, że w pełni popieram V i sądzę, że ludzie wyrośli już z bawienia się reputacją.

Można by ją było wprowadzić tylko na próbę, jeżeli znowu pojawiłyby się takie wybryki to wyyebac w pizdziec.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
a mi to zwyczajnie lotto i nie mam zdania, co zrobicie, tak będzie i luz.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie wiem co ci nie działa w reputacji.

Masz tylko plus. Jak podoba ci się post to pulsujesz i tyle. Nic więcej nie potrzeba.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
wisi mi to w sumie, ale jeśli to komuś pomoże to jestem na tak
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Na wielu forach spotkałem się z czymś takim i w większości to wypalało i przyciągało nowych userków, bo tu świeci pustkami. (Nie przez to, ale ogólnie)

Można by wprowadzic parę zasad, takich jak np: Osoba z 0 reputacji nie może plusowac i minusowac, ta, która załóżmy ma 2 pkt reputacji może dac po 1 pkt do tego i tego, ta która ma 10 po 4 pkt tego i tego na dzień itd... Uniknęło by się wtedy sytuacji, że jakiś noobek przychodzi i minusuje kogo popadnie.
Według mnie pomysł ciekawy, warto by nad czymś takimś chwilę pomyślec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom