Straznicy Miejscy

Status
Zamknięty.

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Z tego co slyszalem to PB chce zeby G3 byl jak najbardziej naturalny, zeby zycie toczylo sie wlasnym rytmem. Wiec ciekawe czy jak bysmy kogos okradli czy pobili czy jakies tam to czy straznicy miejscy zamiast nas od razu atakowac mogli by sie nas spytac o imie i nakazali zaplacic mandat, nie trzeba by bylo leciec do Andre (jesli w G3 bedzie taki) i u niego placic. Mozna by tez trafic do wiezienia jesli zaplaccenie bylo by konieczne a my bysmy nie mieli kasy (tak jak w morrowindzie).
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Hmm, ja raczej nie wyobrażam sobie w realiach Gothicu sytyacji, w której strażnicy nas spisują. "Obywatelu, pokażcie no swój dowód osobisy"
biggrin.gif
No teraz żartuje. A powaznie, byłoby to swojego rodzaju urozmaicenie. Chiciaz w tak brutalnym swiecie jak Gothic, nie sądze by jakiekolwiek wykroczenia były tak błaho traktowane
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
No niby fajnie tylko że w Morrowindzie za siedzie w pierdlu spadały nam statystyki wiec jeśli nie mamy kasy i popełnilismy poważne przestępstwo to staty nam spadną w dół
dry.gif
, dlatego wolałbym aby nas spisywali a jeżeli nie zapłacimy po jakimś czasnie atakują nas.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Heheh miała niezła polewke z tego co pisze pod tytułem. Strażnicy miejscy....czy będą spisywać LoL pheheh spoX
A wracajac do tematu. Myśle że było by top ciekawe rozwiązanie, ale w nie dosłownym znaczeniu. myśle o czymś takim jak wspominali poprzednicy, czyli mandacik do zapłacenia w danym terminie, bo inaczej list gończy z nagrodą
tongue.gif

Ale nie powiem cieakwy pomysł
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
heh neizły temat
tongue.gif

no nie tyle co spisywać ale fajnie było by gdyby straż miejsa w mieście no coś robiła i nakładała kary do zapłacenia n miejscu lub podwójna w najbliższe 24h u dowódcy straży a jak nie to więzienie
tongue.gif

to tyle ..
laugh.gif
.. lol
Pozdrawiam Jodełko
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
No mysle ze pomysł całkiem niezły... Napewno znacznie podniosło by to realizm... I fajnie bybyło gdyby nie trzeba było lecieć do dowódcy straży bo szkoda na to czasu...

Dostrzegam tylko jedną wade w twoim pomyśle:

QUOTE mogli by sie nas spytac o imie i nakazali zaplacic mandat

Co byś mu odpowiedział... Ze jestes Bezimienny?? Jeśli będzie w G3 zdradzone imie NN to na pewno nie w tak błahy sposób
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Na pewno by był to duży plus dla Gothica. Takie miłe urozmaicenie. Ale rzeczywiście z tym "Obywatelem..." to tego raczej nie zrobią. Właściwie to nie wiem czego wy oczekujecie po tej grze. W końcu to nie jest prawdziwe życie ( przykład: wypijamy Beziem 25 piw <lol> i jeszcze machamy mieczykiem na prawo i lewo...mocny łeb
biggrin.gif
).
Swoją drogą to niezły pomysł
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pomysł wydaje mi się dobry. Fajnie było by, gdybyśmy mogli "odsiecieć" czy też nawet odpracować naszą kare. Ciekawie brzmi słowo "czy będą sie spisywać". Strażnicy powinni być bardziej pobłażliwi a nie tylko "miecz w plecy" za kare :]
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Eee... to nie te czasy... to Średniowiecze
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Wg. mnie to byłoby troche dziwne gdyby strażnicy spisywali przestępców.
Zawsze musieliby mieć pióro i buteleczke z atramentem... nie... to byłoby bez sensu.
To tylko moje zdanie
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
weiz co pomysl niby dobry ale to ze porownales Gothica do morowinda mi sie nie podoba ja tam wole zeby w gothicu bylo wszytko zachowane tak jak jest
ale jednak Oblivion dlasze czesc morowinda to bedzie powazny konkurent dla gothica tam swiat zyje wlasnym zyciem i sami tworcy nie dokonca wiedza gdzie i kiedy bedzie dana postac jak by w gothicu tak bylo byl by wypas
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
ehh ja sądze że takie "spisywanie" nie odniosło by pożądanego skutku np. okradliśmy jakiegoś kupca, ten woła strażników, ale zanim przyjdą nas już nie ma i niby jak mają nas spisać nawet nie widząc nas?? A nawet jeśli by nas dopatrzyli to przecież nie wszyscy mają pamięć do twarzy i mas nie rozpoznać. I jeszcze jedno skoro kontynent jest już prawie opanowany przez orki a tu strażnicy łażą z mandatami to troszkę to by było głupie. Ten pomysł ma pewnie niedociągnięcia ale jest wart uwagi.
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
Przypominam że do premiery gry jeszcze daleko, a poza tym przypominam o fabule, orki zdobyły (podbiły) państwo, myśle że w takiej sytuacji (strażnicy) nie cackaliby się z żadnymi przestępcami (chyba że potrzebowali by kasy na coś)
smile.gif
albo na opłacenie kogoś( Lee?). Zostaje nam spekulować i czekać.
Pozdrawiam wszystkich.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Mi by sie podobało takie coś że Straż była pewnego rodzaju policją. Jeśli okradliśmy, pobiliśmy lub zabiliśmy kogoś oni nas będą ścigać po całym kontynencie. Będą wysyłali listy gończy i takie tam pierdoły. Wiecie o co chodzi.
laugh.gif
Mogli by też używać magów wróżbitów żeby nas wytropić, a my moglibyśmy do takiej policji należeć za wykonanie kolejnego testy zaufania. Można by też było dawać łapówki lub kryć się w domach przyjaciół. W zależności od stopnia przyjacielstwa(takie coś tez mogłoby by być)by nas wydali lub nie. Według mnie to dobry pomysł.
rolleyes.gif
 

Sado

New Member
Dołączył
11.8.2005
Posty
16
Wątpie żeby w Gothicu 3 było coś takiego, ale nawet fajnie by było. Bardzo podoba mi się pomysł Tiopsa Takie coś podwyszyło by poziom truności gry jak i samą jej ocenę lecz niestety Szynszyla ma rację strażnicy nie przejmowali by się takimi pierdołami według mnie będzie tak samo jak w Gothicu 2
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ee dziwnie to brzmi spisywać. Moim zdaniem poroniony pomysł. Jakby to wyglądało....imię ojca, matki, adres etc. Lol wymordowałeś pół miasta, a strażnicy będą mówić płać mandat, a nie pójdziesz do paki. Nie, nie tak. Dobrze by było gdyby chcieli nas wziąść do pierdla, a my się zgadzamy bądź nie. Jak nie to oczywiście by była walka. Ale ten pomysł też wykluczam, bo śmierdzi Morrowindem.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Tak jak mówi mój przedmówca to by było troche lipne, ale jak np. masz kare do zapłacenia (50 sz. złota) bo pobiłeś obywatel i długo by Cię nie było w tym mieście to strażnicy by zapominali, a jeżeli odwaliłeś coś gorszego i jest kara (400 sz. złota) to za jakiś czas zostaną porozwieszan po całe Myrthanie listy gończe z Twoja podobizną, a jak zabijesz strażniaj, albo coś w tym stylu to odrazu są rozwieszane listy i wszyscy Cię ganiają. Dla mnie to by było najlepsze wyjście
biggrin.gif
.

Pozdro Wszystkim...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom