Statut Gold

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pierwszy dodatek do gry Gothic 3 o nazwie Zmierzch Bogów został ukończony. JoWooD w swoim ogłoszeniu prasowym ogłosił, że gra osiągnęła statut Gold i trafiła właśnie do tłoczni. Gothic 3: Zmierzch Bogów ukaże się zagranicą tak jak wcześniej zapowiadano tzn. 21.11.2008.

Już niedługo zatem zobaczymy co tam wykombinowali :)
 
E

Electric_Dragon

Guest
Czyli wypada nam czekać na polskie wydanie. Zobaczymy, może nie będzie aż tak popie***a jak podstawka G3
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nareszcie ! Czekaliśmy długo i mam nadzieję, że gra będzie zrobiona "na jakość", a nie na kasę.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie spodziewałbym się rewelacji w tak krótkim czasie....wręcz odwrotnie dla mnie ten dodatek to skok na kasę i żerowanie na sprawdzonej marce Gothica. Wszyscy z sentymentu i ciekawości kupią dodatek, który będzie tak samo szmelcowaty jak G3....ale jestem w stanie wybaczyć największe babole jeśli fabuła będzie miała ręce i nogi.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Tak szybko? Cieszę się, że PB wywiązuje się ze swojego obowiązku :p Już czekam na wersję PL na rynku.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja tam uważam że Gothic 3 Zmierzch Bogów to będzie hit! W końcu wydawnictwo pracuje nad nim od dawna. Mam nadzieję że gra będzie optymalna i nie pozwalająca nam odejść od komputera. Na to w końcu wszyscy liczymy. U nas będzie 27 listopada tak?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zmierzch Bogów nie jest tworzony przez PB o czym było pisane kilkakrotnie.
Za grą stoi mało znane hinduskie studio...
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Kacperex, a może orientujesz się mniej więcej albo przypuszczasz kiedy będzie polskie wydanie?
Bo już się doczekać nie mogę... Po małym rozczarowaniu się podstawką, może teraz przynajmniej dodatek będzie dobrze zrobiony... Mam taką nadzieję :p

Pozdrawiam, Daria.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A mi się wydaję że dodatek będzie całkiem konkretny. Jak Kacp napisał jest on tworzony przez mało znane studio... a co za tym idzie jest to dla nich szansa. Jeśli zrobią dla dobrej marki, dobry produkt to zdobędą znanie i pewnie kolejne zamówienia. No chyba że im na tym kompletnie nie zależy.

Czas pokaże co z tego będzie.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
Kacperex, a może orientujesz się mniej więcej albo przypuszczasz kiedy będzie polskie wydanie?


Teoretycznie 27 listopada, a praktycznie nie wiem pewnie grudzień :p
Zobaczymy :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No no no nawet szybko sie z tym uwineli :p nie spodziewalem się że jeszcze w tym roku wyjdzie dodatek do G3 ^^ Miejmy nadzieje że ten dodatek nieco przybliży nam fabuły G4.
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
Hmm... czyli 27 listopada lecę do empiku po szkole a tam czeka na mnie Zmierzch Bogów całkowicie spolszczony - dialogi i napisy? Coś mi się to dziwne wydaje... 21 premiera na świecie a 27 w Polsce... chyba, że gra już jest tłumaczona... a tak w ogóle to jakie wydawnictwo ma wystawić Zmierzch do sprzedaży?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CD Projekt

temat mówi o zakończeniu prac nad niemiecką wersją jezykową.
To czy gra ukaże się w Polsce 27 to już kwestia wydawcy, i zobaczyy co z tego wyjdzie.
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Już nie mogę się doczekać aż w moje ręce wpadnie nowy Gothic :) Osobiście liczę na długie godziny niezapomnianych wrażeń spowodowany niesamowitą fabułą i klimatem.

POZDRAWIAM
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom