Starzy Kumple W Nowej Grze

Status
Zamknięty.

Mace Windu

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
36
Naprawdę, dłuuugo szukałem w tym dziale i podobnego tematu się nie dopatrzyłem. Chodzi mi mianowicie o starych kumpli z GII i GI, może nawet GII NK. Tak, wiem że czołowa czwórka bęzie na pewno (Milten, Diego, Lester, Gorn) ale co z resztą? Czy teżsię pojawią? Tutaj napiszę kogo bym chciał zobaczyć poza ww. w GIII.
Angar - Po Lee mój ulubiony kumpel Bezia
Lee - On będzie chyba na pewno, bo musi wyrównać porachunki z królem...
Wilk - Moja sympatia do niego zbudziła się w GI, kiedy dał mi tą super zbroję z płytek pancerza pełzacza
Greg - Mógł odbudować statek i popłynąć za nami...
Thorus - Zapomniałem! Sorka, on jest moim ulubionym prawie-kumplem Bezia
Bennet - A co? Lubię gościa...
Gravel - Dokończył statek i wypłynął z Khorinis
Lord Andre - Hagen poszedł wojować z orkami, ostatni paladyn w mieście zwiał kiedy ukończony został statek
Abyuin - Fajny czarnoskóry wróżbita, ma blisko do portu...
A kogo wy proponujecie?
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Rzeczywiście fajny pomysł na temat.Z tych co ty też chciałbym widywać na kontynencie.Napewno i tak ze znanych już części gothica będzie dużo wiecej osób niż ty wymieniłeś.Mogli by być ci którzy byli na statku.
-Torus czy jak go sie tam pisze.
-Kilku innych piratów.
-Ur-shak
no nie wiem jeszcze dużo osób bym chciał nigdy sie nad tym nie zastanwiałem ale ci którzy mieli większość styczność z beziem w poprzednich częściach też powinni być .
-OCzywiście XArdas!!
POzdro
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Logicznie myśląc to na 99% na kontynencie pownna być załoga naszego statku + Xardas. A jeśli chodzi o reszte to nie wiem. W końcu to ma byc nowa gra, więc za duzo starych bohaterów też nie powinno byc, chociaż...
Takie gdybanie kto się pojawi, a kto nie można sobie urządzić w temacie wizje Gothic 3, no ale jak tam chcecie. Więc tak jak napisałem, ząłoga powinna być, tylko wedle kogo gry zaloga, hmm pewnie jakis jeden schemat. Xardas, tu nie ma oczym gadac, on na 100% będzie, a resztta bohaterów to nie wiem. Taki Gravell, w sumie on nie odgrywał zandej roli, przez całe G2 budowął statek i nie skończył
tongue.gif
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Ja chciałbym w g3 zobaczyć oczywiści Xardasa, a będzie on napewno. Chciałbym również zobaczyć Angara-wspominał coś o życiu na wsi. Oczywiści Lee i jeszcze kogoś z najemników może Wilka i Torlofa. I przyjaciół ze Sterego Obozu, czyli Thorusa.



pozdrawiam
tongue.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Ja chciałbym zobaczyć:

- Lorda Hagena (a zwłaszcz to jak Lee się z nim rozprawia
biggrin.gif
)
-możę jakiś starych nowicjuszy z G1 (np, tego kolesia co siedzi w chatce na bagnach)
- Dara (chcesz bucha?
biggrin.gif
)
- Garwel ( no tak jak wszyscy)
- Kilku paladynów i najemników z G2.

To chyba wszyscy, pozdro
 

Inos

New Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
16
wedlug mnie beda ci ludzie kotrych MOZNA bylo zabrac na statek. Przeciez powinni tam byc ci ktorych wziąles ale z kad pirania bytes ma wiedziec kogo wybrales, wiec wedlug mnie bedą ci wszyscy ktorych mozna bylo wziąc ze sobą,
ph34r.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Nikt nie wspomniał tu o Magach Wody.
Wydaje mi się, że odegrają jeszcze jakąś ważną role w Gothic'u 3.
Być oże Saturas wraz z całą ekipą magów przypłyną by ratować królestwo.
Ale tak jak już było wspomniane wcześniej... pisać możemy tu bez końca, a co będzie na prawdę... dowiemy się dopiero gdy gra Gothic 3 będzie miała swą premierę
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Dobry tamat, chociaż tak jak mówi Sebek można to samo napisać w temacie " Wizja Gothic 3"
tongue.gif
.

Wracając do tematu, w G3 chciałbym zobaczyć:

1. Kilku magów ognia i wody (Miletna, Pyrokara, Saturasa, Cronosa itd.)
2. "Naszych" przyjaciół z czasów koloni (Diega, Lee, Wilka itd.)
3. Oczywiście złowrogiego Xardasa (On napewno będzie, bo główny wątek ma dotyczyć jego osoby
biggrin.gif
)

Można by było b.długo pisać (wiele innych osób, których w tym momęcie nie pamiętam)

Pozdro Wszystkim...
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Myśle że w następnej części napewno pojawią się starzy kumple z G1 i G2, napewno będzie to Xardas bo niby po co jego twarz widniałaby na Screenach i Artworkach? Napewno będzie to Lee i Gorn, gdyż Lee za wszelką cenę będzie chciał zemścić się na królu no a Gorn pójdzie wszędzie gdzie znajdzie się Lee a o pozostałych dowiemy się już po premierze czyli za jakiś 5 miechów
smile.gif
...Nie mogę się już doczekać...
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Myśle że w G3 pojawią się oprócz załobi +Xsardas:
-Piraci z Jarkendaru-być może zbódują okręt i będą łupić statki
-Gomez i reszta magnatów oprócz Kruka-możliwie że podobnie jak Kruk będą jakimiś wojownikami Beliara których będzie trzeba zabić no i bęą mieli magiczną broń:>
-Garvel-może dopłynie na kontynent
smile.gif

-Bandyci z Jarkendaru-zabraliby się z piratami
smile.gif
 

Inos

New Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
16
nie zapominaj ze za 5 miechow to jest szwabska premiera wiec jak szwbskiego nie znasz to se nie pograsz =]

apropo piraci nie zabrali by juz chyba bantytow na okret bo sie przekonali (na wlasnej skorze) ze im nie mozna ufac =]

Soryy za off topa ale to takie male sprostowanie =]
 

Bloodwin

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
85
Według mnie napewno bedą:
Bezimienny
biggrin.gif


Gorn,diego,lester oraz milten no bo to cała paczka znajomych

Xardas napewno
Lee oczywiscie
Lord hagen i andre
wilk i saturas raczej tez
Mysle ze tez magowie ognia
thorus moze
no to chyba wszyscy
biggrin.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Moim zdaniem spotkamy:

- Diega
- Lestera
- Angara
- Wilka
- Lee
- Benneta
- Miltena
- Gorna
- Vatrasa
- Torlofa i innych ewentualnych kapitanów statku
- Cavalorna, wysłanego przez krąg wody?
biggrin.gif


Wbrew przedmówcom, uważam że nie spotkamy piratów, bandytów i magów wody (tych co znaliśmy) ponieważ oni na dobre osiedli na nowych ziemiach wyspy.. dlaczego mieliby się ruszać?

Bandyci:
- kopalnie złota, Thorus zapewnia nas że jest im tam dobrze.
Magowie Wody:
- odbudowa świątyni Adanosa
Piraci:
jedynie oni nie mają takiego "znaczącego" powodu, ale jak odbudują statek mogą łupić transportowce do Khorinis
smile.gif


Na pewno spotkamy Xardasa "potężnego jak nigdy dotąd".
Pozatym bardzo możliwe: Ur-shaka, Briana (o ile pamięć mnie nie myli nie chciał na kontynent?)
Może spotkamy też starą bandę Lee? Kto wie
wink.gif


Nie planuję także żadnych magów, prócz Vatrasa i Miltena.
No, to chyba na tyle ^^ pozdrawiam.
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
poczekamy i zobaczymy - oto moja wizja, napewno bedzie w jakims stopniu :
-xardas,ur-shak,slugusy xardasa z "jasnej" strony, ktorzy przelazli na jego strone
-oczywiscie w takiej czy innej wersji armia orkow i niedobitki palladynow
-postaciedrugoplanowe z g1-2-nk, ktore jakies watki napewno jakies ciekawe historie ale nieskonczone i postacie beda musialyje skonczyc tzn ich fabule
-kampania ze statku odplywajacego w strone kontynentu
-i wiele zapewne postaci pobacznych postaci np wujek diega czyli rodzinka itd..
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Ja chcialebym zobaczyc prezdewszytkim tak:

Lee - po prsotu juz sie do niego przyzwyczailem


Laresa - bo wkrecilo mi sie ze Lee bez laresa nieistnieje

Angara-za duzo mu pomagalem zeby teraz zniknal:p

Benneta- Nie po to uratowalem mu dupe zeby mial gdzies zaginac

Miltena - no tego przyjaciela to na bank se nie odpuszcze lubei go mimo ze ejst npc:p

Gorna-z nim tyle prezylem

Lester - po prostu musi bysc po byl w poprezdnich czesciach

Diego - Z nim tez kupe sie przezylo wspolne wypady zabijanie trolli pokonywanie arystokratow i takie tam:)

Biff- jak gralem w nk to go wynajalem i pokonanie razem z nim wzytkich smokow a potem zabranie go na statek naprawde sie do neigo przywiazalem:)

Bospera - po prostu kogos z khorinis:)

Lorda andre-nie wiem czemu

Girion - jedeny paladyn ktory rozumie ze muisz zabrac ten okret:)

to by bylo na tyle ocyzwiscie jesli bylo by ich wiecej np thorus i kilku innych wcale bym sie nie pogniewal:)
 

mario_13

New Member
Dołączył
3.9.2005
Posty
28
Ja chciałbym tam zobaczyć przede wszystkim:
-Xardasa (tak jak wszyscy)
-czwórke przyjaciuł(miltena, gorna, lestera,diega)
-ur-shak (próbuje zemscić sie na beziu za zabicie jego mistrza)
-Lee, Trlof
-Gomeza (sprzymieżył sie z orkami)
-Fajnie jagby był wrzód z G1 (po upatku bariery szukał jedzenia i zabłąkał sie do ładowni królewskiego statku
wink.gif
)

tak sobie to wyobrażam
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
QUOTE (Inos @ 24-09-2005, 11:17) Przeciez powinni tam byc ci ktorych wziąles ale z kad pirania bytes ma wiedziec kogo wybrales, wiec wedlug mnie bedą ci wszyscy ktorych mozna bylo wziąc ze sobą,
ph34r.gif

Ech, tak sobie pomyślałem, że byłoby fajnie gdyby można było wybrać 1 z 2 opcji:

a)Nie grałeś w Gothic 2

b)Grałeś e Gothic 2

W przypadku odpowiedzi a) dostawałbyś standardowy zestaw bohaterów, a w przypadku odpowiedzi
cool.gif
byłaby jakaś możliwość importu save z gothic 2 Niestety odpowiedź
cool.gif
wiązałaby się z tym że niektórych postaci by po prostu nie było, co oznaczało by inną linię fabularą.
laugh.gif
Dzięki temu ludzie którzy przeszli Gothic 3, włączając na początku odp.a), dorwali by się jak głodna Piranha do G2, aby zaliczyC inna fabule. I w ten sposob PB dzieki G3 zarobiliby na
G2.
cool.gif

THE END
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
Miło by było zobaczyć:

-Xardasa (według mnie to pewne niemalże, już nie moge doczekąć się skopaniu mu ass)

-Lester (zawsze ciekawie mówi, tyle razy pomagał mi w ciężkich sytuacjach)

-Gorn (ciekawa osoba a śmiałbym się jeszcze bardziej że sotał niewolnikiem ponieważ jest czarny
smile.gif
)

-Miltern ( zawsze lubiałem go ze względu iż zapowiada (oczywiście jego głos;) ) w minimini kolejne bajki, oraz albo głównie dlatego że jest magiem no i jest... ok )

-Diego ( wciąż by sępił od innych kase ew. udawał że ją ma a ja bym śmiał mu się prosto w oczy że jest teraz nikim)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak dla mnie ewidentnym faktem jest to, że będą wszyscy znajomi ze statku
smile.gif
No chyba, że będzie sztorm i dziwnym trafem , ktoś zaginie ale to inna bajka
smile.gif

Tak więc według mnie będzie dobrze, jak będą nasi najlepszy przyjaciele z poprzednich części.
Nie będę wymieniał imion bo mija się to z celem. Fajnie będzie stanąć przy boku naszych starych kumpli, lecz chcę też spotkać więcej nowych, niż starych postaci
smile.gif
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
ta wszystkich by wywialo tylko bezimienny by zostal jakims cudem
smile.gif
..racja jest starzy kumple sary kilmat..przykladem bylo g2, gdzie nie zbytnio rwalemsie do grania...co innego do g1 gdzie klimat takie spotkalem chyba do tej pory moze w 2-3 grach ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom