Starka

Status
Zamknięty.

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
mam problem a mianowicie mam zadanie z miasta Faring które daje ork stojacy i pilnujacy przełeczy do Nordmaru . mówi mi zebym przyniusł dwie butelki nordmarskiej starki ( chyba) znalazłem tylko jedna od goscia na dole (mozna kupic za 200 sz. złota) ale drugiej butelki nie moge znalezc. szukałem tego cholerstwa po całym miescie i obrzezach oraz we wszystkich miastach w jakich byłem i NIC !!! prosze o pomoc !! ;) :angry:
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
jak nie możesz znaleźć to sam zrób poszukaj receptury w Nordmarze
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Druga butelka jest u gościa co sprzedaje alkohol, który jest w lasach na wprost drogi do miasta. Ma tam taką małą chatkę. On ma drugą buteleczkę.

Merdion gdzie w Nordmarze jest ta receptura?

Pozdrawiam.
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
nom recepturę pamiętam kupiłem w klanie młota tylko potrzeba do niej dużo składników (dla nie wiedzących wszystkie potrawy takie jak własnie wyżej wymieniona Nordmarska Starka lub pieczony chrząszcz robi sie w kociołkach tylko trzeba miec jeszcze do tego chochle )
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
własnie o to chodzi ze u tego goscia z chaty w lesie kupiłem i nie moge znalezc drugiej. <_< A powiedz mi jak mam wziasc recepture z nordmaru jak nie moge sie tam dostac bo ten ork nie chce mnie przepuscic. :lol: Musze zdobyc reputacje i wejsc do miasta wtedy ten artefakt araba zdobede i mnie przez przełecz przepusci. :D
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
ludzie to jest gothic 3 i zawsze są minimum dwa sposoby na jakiś problem w tym wypadku są aż 3 tzn są 3 drogi do Nordmaru z czego tylko jedna strzeżona przez orków i jest ona w Faring poszukaj a znajdziesz :p
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
ok znalazłem rozwiazanie :p duzymi skokami przeskoczyłem skarpe kolo płotu i jestem na drodze do nordmaru :D
dzieki za pomoc :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jeśli nadal szukasz ten drugiej buteleczki to ma ją ten buntownik, który siedzi sobie przy ognisku na drodze do Faring. Chodzi mi o to ścieżkę, co zmierza do góry i zaraz zaczyna się miasto.

Mam nadzieje, ze znajdziesz go.

Pozdrawiam.
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
glby mi ktos napisac dokladna droge do tego bimbrownika? Bo ja jestem taki bystry ze juz wpadlem na trolle, gargulce, rozpruwacza..
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
dokladna droge? Schodzisz sciezka w dół z faring. Na godzinie pierwszej po 10-15 sek biegu zobaczysz chate w ktorej mieszka bimbrownik...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom