Soma Ma Dwa Komplety Broni I Zbroi Ale Potrzebuje Rudy Aby Wykuć Jeszcze Jeden.

Status
Zamknięty.

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
Mm G3 ZB edycje rozszerzona zebrałem bryłki rudy dla kowala ( trochę musiałem się nabiegać po sprzedawcach) a kowal nie chce ich ode mnie wziąć - o co chodzi??
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nie mogę Ci jeszcze pomóc, bo nie doszedłem do tego miejsca. W zamian zadam pytanie: czy tytuł Twojego tematu/problemu nie mógł być deczko dłuższy? Bo to co zaprezentowałeś jest żenująco krótkie...
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
wkleiłem cala nazwę z opisu przejścia zęby wiadomo było ze tam zaglądałem....... a wierz ze zawsze da się coś wydłużyć .... :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
a kowal nie chce ich ode mnie wziąć - o co chodzi??
Nie chce wziąć w sensie, że nie ma dialogu związanego z bryłkami, tak?
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
zlecił mi zadanie abym mu przyniusl rude dawniej leżała ona wszędzie w na przyladku dun teraz nie am 10 "sztab magicznej rudy" oraz z 15 sztuk "ruda nie mniej nie wiecej magiczna ruda)" gdy podchodze do niego i chce pogadać to on mi spadaj mora itp ...... :)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Bo nie chodzi o bryłki magicznej rudy, tylko o już przetopione sztabki magicznej rudy. Sam mam ten problem, kompletuję właśnie te sztabki. Jak wejdziesz w zakładkę zadania, to tam wyraźnie jest napisane, iż chodzi o sztabki. To tyle.


Załapałem o co chodzi. Ta konkretna ruda o którą chodzi Somie, to bryłki rudy (jednak nie sztabki) i leżą one w tym magazynie obok budy Somy. Jest ich w sumie więcej niż 10szt. Przy zbieraniu jej, trzeba uważać na strażnika, bo gdy zobaczy jak podnosimy rudę, wszczyna alarm i rzuca się na nas. Dopiero gdy zbierzemy tę rudę, to uaktywnia się linia dialogowa z Somą.
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
faktycznie a ja już wszystko co było do zabicia w myrtanie wybiłem :) szukając - zbierając sztabki magicznej rudy . ja strażników uśpiłem i zabrałem kamienie dzięki za pomoc


można zamknąć
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom