Sniacy

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
To jednak Demon złą i zniszczenia ale czy nie uwazacie ze moze miec cos wspulnego z Bezimienym?Hm
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
1. czemu to jest w dzialec gothic2
2. ma było mu przeznaczone oberwać od bezimiennego
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
według mnie to sniący dostał rozkaz od beliara żabe wybrańca innosa (bezimiennego) zatrzymać w tej koloni karnej albo zabić dlatego pewnie podtrzymywał bariere
 
A

Anonymous

Guest
Lord Jodełko Xardas chcial wchlonąc Moc Sniacego zeby pokonac cue (beziminienego)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ale nie udało mu to sie
idało0 sie mu to dopiero w g2

nieweim dokłądnie bo niegrałęm w g1 osobiście
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Tak Xardas sam mówił, że nie udało mu się to w świątyni śniącego ale z Smokiem ożywieńcem.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
a przypominam sobie

tak ale śniący i tak miał zabić Bezimiennego bo poco byu podtrzymywał bariere
 
A

Anonymous

Guest
I tak sie zastanawiam czy Ozywieniec i sniacy to nie jest to samo:hmmmm myszle nad tym juz kilka miesiecy
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
nie to som 2 różne bestie ale o bie dostły rozkaz od beliara żeby zabił Bezimiennego
a później sie Belar dowiedział o ukrytych zamiarach Xardasa i jego wybrał _______

_______________
tak pamiętam ten filmik końcowy jak on mówił to

Pozdro
Jodełko
 
A

Anonymous

Guest
znaczy ze jak chcial wysac moc sniacego xardas to beliar dowiedzial sie o tym byl przekonany ze wezmiesz moc inemu i go wybral zeby cie zabil w G3
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
nie kisze twojej wypowiedzie napisz bez błędów !!!!!

nei bo beliar sie dowiedział o zamiarach Xardasa (że chce wchłonąć moc Smoka Ożywieńca żeby pokonać bezimiennego ale nei dowiedział sie całęj prawdy -- to moja wersja)
 
A

Anonymous

Guest
Z etgo co czytalem To Xardas w G3 juz nie bedzie Twoim kumplem. A wydostał Ciebie z Górniczej Żebyś, z a niego mokrą, brudną robote zabił. Pod Koniec G3, tak mowią w pisemkach wcale jednak nie zabijasz Xardasa. Może on jednak wyrywa się z rąl Beilara
smile.gif
?????.
Pozdro.
/ IBI
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
nieee, przeciez Xardas chce miec moc smoka i nigndy niezrezygnuje z tego a wiec bedzie sBuga beliara
 

Marcus

Member
Dołączył
11.10.2004
Posty
49
Po pierwsze wydaje mi sie ze Xardas ma ambitniejsze plany niz tylko unicestwienie Noname(zreszta gyby tak bardzo chcial mogl to zrobic)
Po drugie ja jestem sklonny przychylic ie do wniosku ze smok ozywieniec i sniacy to ta sama osoba-w koncu sniacy nie przepadl(jego cialo zostalo wessane ale on pozostal) wiec mysle ze beliar podarowal mu cialo zmarlego smoka.Ale to tylko przypuszczenia
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
no Xardas teraz będzie służyć beliarowi bo osiągnoł swój cel i wchłonoł już moc jednego z wybrańców beliara ...
i tearz jest przesiąknęty złem
a pozatym on od początku był zły tylko udawał naszego przyjaciela
:twisted:
 

Marcus

Member
Dołączył
11.10.2004
Posty
49
Szczerze mowiac to troszke boje sie uzywac stwierdzen typu "Xardas bedzie sluzyl beliarowi".Przeciez podkreslal ze nie sluzy mu bardziej niz Noname Innosowi.Poza tym moze mu sodowka do glowy uderzyc-w koncu stal sie bardzo potezny.Ja jestem sklonny przypuszczac ze w trojce pod koniec sie nawroci i pomoze bezimiennemu
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
mowil tak bo noname prawdopodobnie jest synem innosa (jak wiekszosc ludzi mowi:)) a Xardas tylko wybrancem! tak mi sie wydaje
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
a czy zauwazyliscie ze en smok mowi:
smok:" tak, teraz juz wiesz kim jestem"
nn: ale to niemozliwe Xardas zawsze mowil.....
smok: Xardas jest slaby tylko ty sie mozesz ze mna rownac
Nowy zapis w dzienniku

no moze cos przymodelowalem ale dawno juz nie gralem
i wiecie co ja mysle mysle ze ten smok to nasz brat

no bo powiedzmy ze innos z jakoms ziemiankom ten tego i powstal nn ale beliarowi tez sie chcialo i on z ta sama bo byla pod reka i co i tak powstal sniacy a zarazem ozywieniec hahaha no zartuje moze w wiecie kim on jest
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Ma na pewno. W końcu obaj są tworem boga. Bezimienny moim zdaniem jest ziemskim Innosem. Smok ożywieniec sam mówił że są do siebie podobni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom