Smutna Historia

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Padłem na pyskacza. :trollface: Pełna profeska, uśmiałem się szczerze.
Jedyne co wkurza to rozbieżności między lektorami podkładającymi głos no ale wiadomo, że nie wszyscy mają warunki i sprzęt.
Mogę zapodać na nasz kanał fb?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Całkiem fajne. Brakuje mi tylko muzyki z benny hilla xD Dorwę chwile czasu to przejrzę inne twoje filmy :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Fajny pomysł, dobre wykonanie. Profesjonalne podejście do tematu, dobry dubbing. :cool:
Film mimo, że trwa, aż 15 minut to zleciał mi ani nie wiadomo kiedy. Spora dawka humoru gwarantowana.
Tak trzymać!
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Fajny filmik. U mnie tak jak u Kaca zleciał szybko.

Tak trzymać ; )
 

TheNikerX

Reżyser
VIP
Dołączył
26.8.2010
Posty
80
@yeed, Nikomu nie zabraniam promować mnie, to mi tylko wychodzi na dobre :p
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Pełen profesjonalizm! Świetnie dopasowane głosy, szczególnie ten Bezimiennego. To ten gość powinien podkładać głos pod Bezimiennego w Mrocznych Tajemnicach, imho ;)
Uśmiałem się, gratuluję pomysłu i poczucia humoru :)
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
NikerX masz zarąbiste filmy masz talent twórz w jeden dzień obejrzałem 4 filmy widać że jesteś profesjonalistą biedny Alfred
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Szkoda mi było tego orka :(. Filmik świetny, naprawdę fajnie nagrany, dobre głosy podłożone. Jak oglądałem to miałem jakieś zastrzeżenie ale już nie pamiętam jakie ;f. Najbardziej rozwalił mnie motyw z bogami :D genialna scena.
Świetna robota.

Ave
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Dubbing świetny, montaż świetny, dobra historia. Uśmiać może się nie uśmiałem, ale kawał dobrej roboty. Czekam na kolejne produkcje.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Moje zdanie jest podobne jak kolegów - fajny filmik. Żadnych problemów z dubbingiem (żadnych trzasków), historia dosyć zabawna - ogólnie mówiac, bardzo fajne.
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Zarąbiste! Co prawda nie przepadam za tego typu przeróbkami ale to jest genialne! Zero Ivony, pełen profesjonalizm!
 
Do góry Bottom