Smoki

Status
Zamknięty.

BBeliar

New Member
Dołączył
3.3.2006
Posty
10
Jestem w rozdziale 4, mam zadanie zabić smoki. Zabiłem błotnego i lodowego, Garond mnie pochwalił, wszystko OK. Ide do ognistego ale okazuje się, że już go zabiłem w poprzednim rozdziale (a właściwie dwa rozdziały temu). Jak ide do Garonda to nie da mu się powiedzieć o smoku! Sądzę, że trzeba najpierw pogadać ze smokiem, ale on nie żyje!!! Jest coś co mogę w tym temacie zrobić? Może jest jakiś zwój z czarem albo jakiś cheat uzdrawiający? Nie mogę zaczynać od sava, bo ja tego smoka zabiłem na samym początku gry!!! RATUNKU!!!
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Nie pie**ol ze zabiles na samym poczatku bo nie mozna zabic smokow na poczatku. Zeby je zabic to musisz zalozyc oko inosa i podagac z nimi. Wszesniej sa niesmiertelne i nie mozna ich zabic. Cos walujesz chlopie. Jesli chcesz to poszukaj se czita jakiegos. Napewno jest jakis co robi smoka ognistego. Nara
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Ehhh ... nie wiem w jaki sposób mogłeś zabić smoka w drugim rozdziale ... sądze , że żadnego rozwiązania nie ma bo ze smokami trzeba gadać i używać oka innosa w tym celu , a Ty tego nie zrobiłeś... a tak poza tym to wydawało mi się , że smoki przed rozmową są nieśmiertelne ...
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Hehe, no to ładnie. Dam ci kod na regeneracje życia. Poprostu otwórz statystyki (klawisz
cool.gif
, wpisz MARVIN wyjdź ze statystyk (znowu klawisz
cool.gif
w lewym górnym rogu powinien pokazać się taki napis: MARVIN-MODE. Podejdź do smoka (tak żeby się "podświetlił" naciśnij klawisz O. Teraz powinieneś być w skórze smoka. Naciśnij F8 a smok ożyje:) . Podejdź do bezimiennego i naciśnij O. Będziesz w jego ciele i smok powinien do ciebie zagadać.

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom